Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt vannak a gerincvédőim:
a feketét a csiki begélél vettük a dainese-t pedig külföldön...
szóval febr 28-29-30-31-márc 1-2-3-4 tuning február 30.án menjünk
köcce
Z3 te hamar megusztad a jogsit minden elsőre áááááááááááááá
febr28-márc4ig
lerúgom a werot XD
motorkiállítás mikor lesz?
jön warovex is megzsolti is majd jól öszeverjük egymást köcsög!!!
Mondjuk azt nem mondanám mert már az egyik térd protektor eltört benne de még jó!!
nekem a pro gip nadrágom mondom 30ezer volt és 4 borulás után még minig jó nincs nagyobb baja!!
Z3 ott szétverem a fejed
nem tudom pontosan h overálnak számít-e én csak annyit tudok róla h 2 részes a ruha de a gerincvédő az olyan mint 1 hátizsék kb annyi idő is felvenni...
a térdednek nem lett volna semmibaja ha van rajtad térdproti motorkiállításon majd összefutunk remélem
jó köszönöm a tanácsokat megfogadom őket
Z3 ja szerencse hogy porba estem 120-nál nem gyengét lehet repülni kb 4 méterre volt a motor a kukoricásba az őz meg 1 méterre töllem ughogy nem gyengény csapódtam bele
jah mindenképpen Tuningnak se lett volna semmibaja ha van rajta ruha Robman egy kabátot mennyivel macerásabb magadra húzni mint egy gerinc protit?ja bocs neked overálod van igaz?
én meg kövön egy templom előtt.....:D
sztem elég egy térdvédő protektor arra egy farmeg nadrág aztán csá..... kabátból meg egy corcuda shox meg egy protektoros kesztyű ..... én ezekre újítok be tavaszal a motor kiállításon
azért is csodálkoztam.de jó hogy porba estél,mákod volt
Rs szilvi vegyél egy Pro gip motoros nacit( nekem is az van) olcsó és kurva biztonságos!! 3 borulást bírt ki és még mindig használom térd protektoros meg boka védős
van 1-2 ismerősöm akik azthiszik h a pólóban motorozás menő dolog ( jó azért ha életbevágóan fontos hogy valahova menjek és nincs sok időm akkor a gerincvédőt felkapom és rohanok:)
nah jó mostmár kezdek megijedni lehet nekem is be kéne öltöznöm...?
Z3 aszfalton fenyalko ottdöglök meg igyis a bukómat elkelett hajtani ugyszétment
minket is megszoktak nézni ha besétálunk valahova motoros ruhában dehát sebaj
ja én azt hittem aszfalton történt