Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Robman ne foglakozz ha megnéznek a ruhába nem az ö életükről van szó!!!!!!!
Szard le akiki megnéznek
engem sokan furcsán bámultak amiért 50-esre is mindíg beöltözöm de tényleg megéri mert amikor elcsúsztam is olyasmi volt mintha párnákra esnél ( 20-25-el csúsztam el)
de a bőrruhán 1 cm-es nyoma maradt csak meg de ott is csak kicsit lekopott a festék
Z3 válaszolva a kérdésedre nem lett semmi karcolás se rajtam hisz határba borultam és porba estem és lehet 120-nál többel metem mert 4.be már koppon volt és 4.-be ottkörül megy 130-140 körül
Hát az őzből nemlett semmi mert 2 felé szakadt de a vére az a motor kormányát befestette az fini volt de nem az volt az első dogom hogy az őzet megnézzem hanem hogy a motor egybe van-e szerintem tise cselekednétek másként ilyen helyzetbe nem az őz lenne az első!!! nekem a motorom volt!!
ha már levadászta alap hogy meg is eszi nem?
áááá.beteeeeeeegg ez jó.még őzpörkölt
hát igen ha van rá cash akkor sose árt felvenni valami bőrruhát.
Őz finom volt legalább? nehogy azt mond hogy nem lett pörkölt belőle....
Szia! Sose mond, hogy elég! Amit lehet, szerezz nadrágot is! Tönkremegy a térded! És nehogy azt hidd, hogy a hidegbe! á-á! nyáron, a nagy melegbe a huzattól is! De ha van valami térdvédő rajtad, akkor az felfogja a szelet, és fényévekkel jobb! Sose felejtem el, mikor ilyen 10 fokokba két frmerbe mentem motorozni, hazajöttem, két óra múlva még mindíg csont hideg volt atérdem, és nehezen mozgott.... De nyáron ugyan úgy ét van hülve!!!!!!
Azonkívül vesevédő, kesztyű, és amit csak be tudtok szerezni!
Valamikor én se szerettem semmit felvenni.. de elegem lett, hogy 30-40 km-után csontá szárad a kezem, a polót a nyakamba fújja 70-nél stb stb.... És amióta megszoktama ruhát, soha többet a nélkül!
Max simson, nyáron, 40 fok, bicikliúton :D Csak azok a lüke biciklisek azthiszik, a balatoni kerékpárutat nekik építették.. Pedig az sámson versenypálya :) hihi mikor a Rendőr integetett, hogy lassabban, mert a kanyarba mentem, mint az eszetlen :) (najó, az 50-et jelent közel 30 e km -el a sámson órájában :) )
a Road Rider :)

arról írtam a marketing házidogám
me hódmezővásárhelyen van egy jó mocis bolt
Hajdú bihar megye Biharkeresztes
bőr nacit 22ért,a cordura nacit asszem 17ért vagy mennyiért tudok...hol is laksz?
Hát most ha minden igaz Januárban sikerül beruházzak 1 kabátra!
nem szégyelni való dolog az ilyen de ahogypénztárcád engedi mindenkép öltözz fel
Hát én nem szégyelem nem vok rá büszke de nem vok tehetős hogy meg tegyem hogy 100ezres bőr ruhát hordjak 50es mocin hát ez van.
120szal elzakóztál és maradt bőr rajtad?
persze sok múlik a szerencsén.

A drága motorosruha ha akár csak 1szer menti meg az életed, már megért minden pénzt!
azthiszem megéri érte melózni/könyörögni/lopni
Néha nem a felszerelés számit hanem a szerencse nameg az hogy hogyan érsz földet én pl a nyáron elütöttem a Cr hondámmal avgy 120-al egy őzet csak egy crossmez egy papucs meg egy rövidnadrág volt rajtam meg egy bukó olyat estem nézni rossz volt és csak agyrázkódásom lett egy karcolás nem esett rajtam!!
20-25ér télen már egész jó protektoros kabátot lehet venni De előbb legyen meg az rs-em vagy akkármim
igen sejtettem h nem 20 ezerért vette
*feleszerelése
Tyt felszerelés kb annyit ér mint az f12esem
köszönöm a te géped is nagyon vadító annyira komoly felszerelésem mint neked nincs ... nekem elég egy motoros dzseki is