Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szilvi most nézem, szép a géped, grat hozzá!
azért remélem van rendes motoroscuccod, nem néz ki túl jól egy szanaszét tört motoros lány (fiú sem)..
easti!
az elejéről január közepe felé tudok még képet feltenni akkor lesz szétszedve... jah és mint látod eredeti...
nem tudotok valakit akinek kellene yamaha Dt 50 polini hengerrel 70ccm-es eladó 2005.7 havi kurva jó motor és jólis megy!! 540-ért
hu hallod lehet a simoval nem birnék el hát gyurok még egy kicsit motorra
nagyon ki lehetsz éhezve már vmi jó 2T hangra
Én kiállok ellened haver simójával
Jah azt hittem 12 na mind1
14 éves korig van engedélyezve mert nekem is ottkelett hagynom a Junipor up 50-et:(
Várom a jelentkezőket!!! kit kell lenyomni???? akinek nem tetszik a Cr szóljon!!
14ig van a korhatár
Madarason gyorsulában junior 50ben csak 12éves korig lehet indulni nem??
Balkó ezt mire írtad??
hogy csak 12 éves korig lehet indulni???
á láv cr125 Naon szép moci nekem tetszik
Kár hogy madarason nem lehet csak 12éves korig indulni
Én pedig egy Cr 125-el nyomom madarason és aki a külseje miatt elítél az jöjjön és nyomjon le!!
ott van az adatlapomon
nem írta ki
add meg te a cimed
felvettelek
a MAMS kupába pedig 2. helyezett
Igen ez az én tesóm motorja Czika Krisztán 13 éves és 3. helyezett lett motul kupába!! msn:janaboy016@hotmail.com
Jah ezt én is láttam madarason!!
ez nincs 30 ló felett na mind1 erről ne nyissunk vitát ezt a KXet ismerem madarason sokat láttam egy kiskölyök vezeti! vegyél már fel msn-re
Balkó akkor teis értesz a Kx-ekhez mert nézd meg egy egyszrű szakadt kx -be is van vagy 25 ló
Tesómnak Kx 80 van prox dugó gyürü FMF kipuf rendszer és igy kb 32-33 ló körül van és azt mondta az oszt társam akinek az rs-e van ami állitólag 110-et megy hogy tesóm kawasakiját odalőné
Itt egy kép a kx 80 ról