Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

33le jó lesz az 18nak is.
ha KX 80 ( ez a régebbi power szelep nélküli ) 23 LE , ha meg KX 85 (ez az újabbik amik 28 LE-sek) ez viszont megfogja a 125ös RS-t amugy tesódnak milyen RS-e van???
Hát fiuk azért tudom ennyire mert osztálytársam és egész nap ca ezt hallgatom amit kurvára unok!!
Hát szerintem is kamu ez a 110 de hagy örüljön magának!! ja és állitólag tesómnak Kx 80-as motorja van 33ló és azt mondta a kölyök hogy tesómat megenné az rs-ével hát erről ennyit!!!
Töri dolgozattal nincs gond azt mindig könyvből írom
Hát az tuti, hogy engem is joban érdekel!!! De azokat csak elolvasom és tom is. az viszont vicces volt, amikor töri évszámoknál 60ból csak egyet találtam el, de csak véletlen!!! Azt mondta a töri tanár, h sulirekord!!! Szóval ennyire nem tom az évszámokat.
Én gsxr dobot raktam az enyémre
a hangtompitot rákókányolhatták
hát kicsit jobban érdekel meg könnyebben megjegyzem mint a matekot vagy a magyart
125ös kipuffja biztos nincs rajta, mert azzal egy kalap szar lenne ha egyáltalán rámenne, de nem megy.
Hát igen, most sem csalódtam!! DE ezeket te hogy tudod megjegyezni? Én sokáig azt sem tudtam megjegyezni, hgy engem mikor gyártottak!! (De csak az évszámokkal állok ilyen hadilábon!!)
ha kockalámpás akkor eleve nem lehet 97es mivel azokat 94ig gyárották 110 a vszinű h kamu, azoknak 100-105 volt a végük gyári kipuval
Az lehet, hogy megy annyit, de az is lehet, hogy nem lesz hosszú életű!!! Szerintem (aranycsirke )
Hello mindenkinek van eg haverom 97-es kockalámpás Rs 50-e van full gyári csak egy mordály állitólag 125-ös kipufogó van rajta és azt mondja hogy 110-et megy szerintetek mi igaz ebből kiváncsi vagyok a véleményetekre???
sziasztok
valaki tudna nekem mutatni 1 képet rs 50 es teljes kipufogórendszeréről ?
de azért mejdnem igazam volt
szerintem meg egyántalán nincs nagyon felhajtva amugy kinézet miatt csináltam először de elég hasznos az egykerekezésben mert ott elől megtudsz normálisan ülni de sokszor igy is vissza kell huznom magam amugy ennél jobban felvolt hajtva csak lehajlott a 2személyezéstől de igy most beállt
sztem 1 kicsit túl van hajtva az ülésed,de gondolom azért csináltad annyira mert így jobban lehet vele fighterezni (remélem jól írtam).
hát mit csináltam vna, felhajtottam
rsata mit csináltál a simsonod ülésével?
Vedd fel a rohambilit a fejedre és robogj al a ...
ne kezdjük már megint jó?inkább kanyarodjunk viszza a mototros témákhoz.OK????
már itt is pattogsz te majom
te neked mi közöd van hozzám?na takarodj innen a ... szóval ahova akarsz csak ne a tzr50 topicba
hát ha már itt tartunk nem sok(ami nem igaz)