Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, nem tom
aztán? mi köze van a ladához? A csávót nem találtátok meg?
nem mert nem állt meg a lada, lehet így eladóm
hoppá ez az!!!! Szivacs a javából... Biztosító nem fizet?
nem bazz +, jó formán nem volt semmi ecserin is voltunk meg törökbálinton de egy fejidom 60-70ezer :S kb 150ezer lesz mire jól fog kinézni
És mire jutottál? Megvan minden?
szombaton voltam Bp-n alkatrész után amúgy
én meg ittam azt nem dobtam vukkot nah ez hogy van???
Én iszok te rókázol... jó biznisz

az már a te bajod....
nem ittam tudod hogy nem vok olyan
Kell neked annyit inni...
én meg örülök ha begörnyedve ülni tok végig rókáztam az éjszakát .......... kellemes volt nagyon :S
húúú baaa... ma is megyünk NO SPEED LIMIT! Citybe is beugrunk, most az egész szünetet végigbulizzuk...
XD te drinkes gyerök
nyalj be wazze méghogy ismerős...
szeva chrisrossi46, ismerős vagy
Nekem 8 de amiben koffein van azt hanyagold....
Nem iszom kávét Colát szoktam
Motozsolti!!! ne hidj el mindent a sok csírának... láttam a képeket atának van igaza az csak egy blokktakaró kis szarság, de nem árt ha kicseréled... mármint a műanyagot...
Semmi baj Danee csak szokj le a kávéról mert látom hamar felpörögsz....
láncvédőd neked sincs meg hozzá???? nekem is hiányzik róla
ja és az a burkolat amiböl kitört egy darab műanyag! értelmes egy gyökér lehetett aki azt mondta neked h az a burkolat a blokk a blokk az a komplett motorját jelenti
az a fogaskerék a lendkereke! semmi baja nem lesz töle ha igy járkálsz vele csak vizet ne kapjon vszínű elszakadt egyszer a lánc és begyűrte a láncot, ismerős a téma.....
egy srác most azt mondta, hogy ez a blokk...és azt cserélni kellene...fel is ajánlott egyet megvételre.
csak azt nem értem, hogy nem folyik onnan semmi...
és 3 hónap alatt 2000km-t mentem vele, és nem volt semmi baja, és semmi furcsa hangot nem ad.
Lehet, hogy elmegyek, és egyszerűen meghegesztetem.
az valami védőlemez lehet ami kiszakadt nem?