Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Karácsonyt emberek!
Ma is kicsit átnéztem a mocit, biztos, ami biztos....kár volt!
Észrevettem valamit, ami eléggé nyugtalanít: az első fogaskerék előtt van egy lyuk(kb 2cm ), ami nem tűnik valami bíztatónak...szerintem kiszakadt. És ott kilátszik valami fogaskerék szerű.
...de semmi nem folyik onnan...sem olaj, se semmi.
Szerinteetk mi az a fogaskerék? érdemes megcsináltatni, vagy járkálhatok ezzel tovább?
Neked is elveszett Angyalka!
emailodat nem nagyon nézegetted igaz?
BOLDOG KARÁCSONYT!!!
Kellemes karácsonyi ünnepeket és sebességkorlátozás mentes boldog újévet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldog Karácsonyt!!!!
Boldog Karácsonyt és kellmes ünnepeket minden fórumozonak.!!!!!!
akkor karácsonyi sütidömping
én a bejglit nyomom a fejembe
de pangás van megin.mi van tömitek magatokba a sütit vagy a bejglit?
CsáCsá!! Rsgabi bátyja vok!!
A tesóm hülyeségeket írt:D Nem menet közbe ált le a motor hanem nem volt alapjárata meg alacsony fordulaton mintha fulladt volna!! De lehet csak a légszürö miatt van h bevízesedik(ezt chris mondta) meg gondolom hideg is van!!!Amugy jó a gép nincs semmi baja......Csak kár h hideg van és nem lehet motorozni
Csak a folytásokat veszik ki a szervizben, kb 500 km után.
a katalizátor csak az elejébe van és nem naon szokták szervizbe kivenni mert ahoz co-val kell tudniuk heggeszteni
Haho fiuk

MInden kipuff szervizbe kitudják venni a katalizátort? JA és CSak a vég dobba van vayg az elso folyto dobba is? 2t a moci

Köszi
LOL bocs , ezt nem neked akartam, azt hittem másik chriss ír, még 1 szer is sorry, bocs, bocs ,bocs
Össze vok teljesen keveredve Baszki
105 kevés??? most vette -4 0-fok van nem olyan baj h enyi jött ki belöle. Netom mié kell ezt egyszerre baszod h 105 az kevés, jól emlékszek tied nem ment többet 80-90nél.
kié ez a vas? és mi történt?
mi van rajta csinálva???
hát hogy leállt azt nem hiszem mert be van lőve minden rajta, legalábbis a moci hibája nem volt az 100%...
de a 105km/h az kevés...
115km/h volt eddig... :)
majd próbálkozzatok még hátha...
3. netom mi lehet
akkor vagy 1. benzincsapot nem nyitóttátok ki
2. elfogott a benzin a gííííííííííípből
az első álításod tuti h nem igaz mert menet közbe volt,hát h a motor hibája volt e azt nem tom
leált= lefulladt me netudott vele bátyád elindulni normálisan???, vagy motor hibája miatt.???
Ez nem mindegy
duuuurvaaaa....
érted