Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

z3 a tzr-ed mennyit megy???
Csá mindenki! Majd még jövök!
Álítólag szarul mér az órám, de kb. 110!
kösz z3
pill kaja
Csá Rics. Mennyit megy az rs-ed
na hol az a két fasz?
Üdvöz légy!
Már több mint egy éve! Aztán eltűntem, visszajöttem, eltűntem, és most megint itt!
Rics itt lakik tölem nem messze, nyáron sokat motoroztunk eggyütt. De má volt forumon régebben, nyáron vagy szeptemberbe.
Most nem! Csak ide néztem fel!
Úristen itt mindenki ilyen okos?mÁr miÓta ezen lovagoltok?a kurva Életbe! ha aztmondja az a hÜlyegyerek hogy kipÖrgi a 18000-ret akkor hagy mondja kit Érdekel?!maradjon meg a maga hÜlyesÉgÉnek!vÁltsunk mÁr tÉmÁt jÓ?
Vagy msn-en me nem talállak
Rics!Hát te?még nem láttalak erre bár pont akkor jössz mikor műsor van
Csá Dan"ee+
Csáó Rics
de,csak a tesom apróbb változatásokat csinált rajta, vegyél föl
hello gergo e is régen voltál fórumon az msned már nem a tzr@freemail.hu ?
nah az llyen ki pöcsöket nagyon bírom szánalmas
Hát az is llool hogy ő küld el bárkit másik fórumba.. hehh.. akkó csak annyit tudok mondani h takarodj, a szarházi ovodás színvonalú motorosakarok lenni ovisok topicjába mert ha danee az NSRbe való akkor te oda..
nsr danee inkább tanulj meg írni aztán pofázz bele jooo ,jah ez a láma szöveg a taxi óta lejárt úgyhogy duplán szarvagy
Gyerekek ez nagyon LOL egy senkiházi gyerek aki nem is motoros kioszt mindenkit aki nemtom hány éve motorozik... kurva kész.. Krishboy vótam csak újraregeltem
Sziasztok!!!!!!!!! VAn 1 eladó motorom! Aprilia Tuono50 es 2003 as évjárat és 2005 ben lett forgalomba helyezve addig egy szalonban állt! Igazi kis streetfighter de ugyan az mint az rs es csak a kormány meg az első idom más meg a segge szélesebb mint az rsé. Az első fék brutális , alig használt 2500km van benne ,és nagyon vigyáztam rá Agip formula moto 2t olajat használtam csak hozzá. Irányár:450000Ft Kép az adatlapon van. ha érdekel irj vagy hívj:06306633993 vagy msn en is el tudsz érni:littletuono@hotmail.com
ÁÁÁÁÁÁhhháhá kurva LOL!!! Valami hiba lehetett belépésemkor me Krishboy vok amúgy :D:D:D:D anyám... kurvanagy ez a mai nap :D