Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Iváncsa(falu de remélem h elhiszed)
hallod gabi merre laksz?
Kamu, erről má régóta vita folyik és senki nem tud róla semmit, szal nem lesz, asszem
nem tom
Ma bicigliztem és elhuz melletem egy GSX-R 750!És ki volt Az unaka bátyám!
FIGYELEM! most szolt 1 srác hogy Január 01 töl minden 50 est lekell vizsgáztatni!! a 10 évnél idősebbeknek azt nem kell de még utcára se lehet használni! ezt üzente.... vélemény???? igaz e???
naon jó a videód DaNee
5perc és sokkal jobb
Megéri nem telik semmibe
Jaja ma regelek meg minden feltöltöm 2óráig , aztá mondják sokan h extra.hu jobb, mondom má mind1
Kicsit sokszor vágtad be ugyanazokat a képeket, ha még szerkesztesz rajta egy keveset türhető lesz, leszámítva robit
www.extra.hu itt 2x annyi hely van mint atw-n, és gyorsabb is és nincs reklám, én helyedben átköltöznék.
ACDC - I Love Rock and Roll
Kösz kösz ,szted feltegyem sportmotorra, nem fikázzák le??
hatalmas!!!! Gratula!mi a szám címe?
Na itt van saját Vidim Nem leszolni
ja és rákattintottok linkre, és vártok mig meg nem jelenik a letöltő ablak és letöltitek, ugy tudjátok megnézni.
Nekem van Rsata má látta , ha érdekel titeket adók linket
Igaz egykerekekezni netok , de probálgatom, régi motorral , de azota má eladtam a gííípet.
nincs valakinek saját videója
Ja fentvagy , nem találtalak sok a partner
Gyere Msn-re!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valami különleges kivánság, zene alatta ??? akarsz v mi zenét v sajátaimból mehet??
Jeször
mehet csak az mx meg az rs ne legyen benne
az a 250 szentem kicsit tulzás
Rsata ez menyen videodba??
Haj aj
Beszéltem a tzr250-es fickóval. Azt mondta hogy gyilkos a motor!!! Kezdőnek nem ajánlja és áttételtől függően 200-250 között van a vége.