Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt egy pár db kép...
94től vannak asszem a jó TZR-ek crom vázasak asszem azok erősebbek powerosak, asszem
125ösben , 250esben netom
jo kis gép lehet meg nem is tul drága bár 93as de ahoz képest gyönyörű
megvan már az rs-ed danee
én vagyok
az szopacs
dehogy én mondjuk 30körülmegyek mert holnap 5:50kor kelek és még 1órát tanulok reggel
öcsém már mindenki alszik ??????
de (12 éves)
hy!nem voltam új vagy itt nem?
csá all ! tök jó idővolt !Ti voltatok gurulni?
40% de olyan 2órát játszottam vele kariermódban viszont olyan "MY CARS" autóim vannak
Pelussal kéne mocizni vele
Azon biztos félnék. 1 kör után csupa vonalkód lenne az alsógatyám. Az tuti.
Á mit mehet az a gép
Ja ezt a mocit én is néztem és tiszta szerelmes lettem bele!
jólvan már! azé ne egyél meg! Ez csak tanácsvolt! Külömben mega Paintal is lehet szép munkákat csinálni!
mi azt használzuk mert akkor még azzal kellet az volt a totalcar tanácsa a virtuális tuninghoz... anno
nem azt mondtam h 30paci hanem ott körül 26 az még körül van
messzi van az a 30hoz 26 körül van fötengelyen
Hát nemtom h tud e vele már rajtolni de az is 30paci körül mozog de vince nem hajtja.
majd pörgök egyszer vele aztán megnézzük mennyi erő van benne amugy balko, vince tud már vele jol rajtolni???
Majd bele jössz, ja TZR-ek jó gépek haverom azt akar venni tavaszal, tiszta TZR buzi, mindig arról beszél h majd tavasszal meg lesz TZr-em meg ....
Hát az haveromé hát igen mentem vele 3ból 1szer sikerült elindulni Egyébként erő az van benne rendesen.
Ezt nekem írtad??
Nem mindegyik felirat pl autonál a pirosnál ember áll, és nem fogom emiat photoshopal áttszerkeszteni hanem paintal gyorsna besatíroztam nem azt kell nézni hogy vna eltüntetve hanem az h kocsi belement szomszéd árkába, és gyorsan felraktam nem igy áttszerkesztettem pontról pontra cska h mégis ne legyen szomszéd rajta képen