Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haverom apjának gixxi 250 volt 19nél tiltott!Ki szokott mostanában mocizni? Ma mentem 1 kört de lefagyott a lukam és még a zsaruk is megállítottak!
alap, hát még jó., Nagyon szép ,,kis" gép a Zxr 250 helyes meg a hangja WoW annak má igazi 4t sor os hangaj van
na ugye
csak elmondom neked h az FZR 250 18-19nél szabályoz le és a zxr 250 is ott körül
ugyanmár??!! multkór néztünk eladó Zxr 250 4T-t 20ezer ig van skálázva menet közbe 18ig kipörög
ugyammár R6 14 és felet forog
Itt meg az Rs 500 !!!
üresbe forog annyit de terhelés alatt nem! 4T 250ek forognak ott körül
18000??nem soka z egy kicsit,mert nem aszondok hogy nem pörög annyit de az már kicsit sok
ott az a kibaszott google meg a www.bikepics.com
asszem ez az
Tényleg rakjatok már fel képet az RS250 ről mert ÉN olyat még nem láttam ugye az is k2 ütemű a 2 ütem 250 es honda 18 ezerig elpörög ja és 20 000 es fordulatszámmérő van benne gondolom az aprilia is elsereg annyit
Ja nekem legalábbis az A4-esbe ám
ja 1oldal fogi?hát az megterhelő lehetett
Várjá újra leírom: Irodalom órán görög mitologiát vesszük és az volt a HF hogy írjunk egy saját mitoszt 1oldal terjedelembe és körübelöl 200szavas legyen, szal elég ratyi
(A Beálló főtengely mitosza ,xD ezt kellet volna írnom )
?
Én most fejeztem be a 200szavas Mitosz fogalmazást, mitoszt kellett írni 1oldal 200szó
hát jah
jah megelöztél oké majd megcsinálod
ennél sz@rabb napot mint eza ami...
má el is felejtetted?? akkor ugy kérdem h z3 megcsináltad a felnicsikot az RS 125ömre??
ja basszus gimp meg van oké vágom...nincs holnap kémia TZ most meg még föci térkképet firkálok
ez valami találós kérdés?
Ahha kiszélesíttték az Rs 250-et meg megdublázták nem 2V henger hanem 4V meg nem 2ő kipuff hanem 4 végülis leeht azt gimpel is
apropo z3 van már felnicsikom??