Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet, képet!!! Legszebb öröm a káröröm
LOL egy szöke öregasszony épp most tolatott bele az árokba melletünk, itt szenvednek alig birják kiszedni, mert fullra fölázott a talaj, van képem is mindjá rakok be
Vagy vegyek egyáltalán 50es motort????, netom
Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik Huu de tecik
Ja és a link
Uhh Geci mit találtam Rs 50 99 9ezer Kilóméter, gyári kulcsal még potkulcs is megvan, Gianelli kipuffal 270ezer , asszem hétvégén megnézzük, leeht meg is veszem.
pont most halt be az MSN-em nem akar belépni, majd felveszlek
vegyél fel msnre
hát ba..
akkor Topot veszek és Full Top tuningos lesz a gépem
Csak már menne is
tuti az nélkül mivel haverom is vett szal csak tom 15-21ért van hangtompito kérdezd meg a tzr-eseket ők vettek giannelli rendszereket és 50-55ezer körül
jó tudni valahol 90ért látam
tuti hogy tompító nélkül vagy csak kamuzol?
csak a 35ezer ftos giannelli az csak az eleje hangtompito nélkül
az új top rendszer 62ezer ft karbon véggel
nem nem , körülnéztem egy kicsit és egy helyen találtam vadi új 60140 Ft a Gianelli 36500 Ft
Azért van különbség árban.
A Top jobb mint a gianelli sztem a topott vedd ez még szinte új és új ára 1 ilyenek sztem 100felett van.
megtaláltam de nem a motor.hu -n hanem a használtautó.hu -n
sztetek megéri ezt megvenni vagy egy Gianellit 35-36 000 ért?
50ezer -ért volt szinte zsír új gyári csavarokkal meg mindennel asszem még a doboza is megvolt
mennyiért?
mehet nyugodtan mondjuk volt a motor.hu-n egy top kipu használt
haggyuk má a DT 125X el még is együtt mek végre is meg gyorsulásra is
nem egygyűrűs mert az a multkor meghalt, kétgyűrűst teszek bele azzal nyomatékosabb alul is felül meg ugyanugy megy...
akkor mehet rá egy Gianelli??
És alul meg semmi?
hát az nem holmi rs volt...az gyorsult is
ezen a linken szinte csak a legjobb kipuk vannak rajta nekem spec a bidalot áll a szivemhez közel talán azért mert nem non beszerezhető max hollandiába