Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azért egy 80ason össze ne hugyozd magad
gianelli bebasz...80as rxet leforgatta a picsába 8ezertől olyat húzott kb összehugyoztad magad
hát a te rsed bármelyik sportkipuval sokkal jobb lenne de az enyémen annyira nagyon sokat nem jelentett nekem is piszkált volt a gyári kipum és a giannellivel mintha poweres lenne ugy megy alul gyengébb lett felül jobb amugy nem sok különbséget fogsz érezni ha giannellit ha arrowot ha top-ot veszel egy gyűrűs hengered van???
hali rsata érdekelne milyen tapasztalataid vannak a Gianellivel kapcsolatban...nekem egy 80as Tophoz lenne.
nah itt vok emberek mért is kerestetek!!!!!!!???
nemrég vettem a mocit, és már igy volt benne minden ...
jah azt a képet nem én csináltam. Majd jövő héten tudok adatokat mondani, mert nem volt benne a km óra meghajtó csiga+ ráadásul amikor megvette a mocit 1 hét mulva széthullott a gyári tengőnek a tügörgői és hazavágott mindent...pénteken meglesz a hengerem felfírva+új dugó...és kész is lesz
ja linket kihagytam Szóval itt
Itt van 1 köteg drága kipuff
images.google.hu/imgres?imgurl... ez a kipu már tudhat vmitz
:d
Menyiből hoztad ki ezt a 80as Top hengert meg a többi cuccot,??? eltudnád mondani, mert leeht én is ilyet szeretnék majd ha lesz Rs-em Topot akarok bele.
A gianelli az jó kérdezzétek meg Robit meg Olaszmelót!!
Arrow is jó kérdezzétek meg asszem Gergőnek van TZRes
Amarról nem is hallottam még!
nehoyg már egy ismeretlen kaki jobb legyenm mint a híresebb ismertebb kipuffok!
mert elég sokan nem ismerik M.O-n!!! De leeht h jobb faszom tudja! Tegyél fel képeket az RSedrőől többet! Mennyit mutat az óra a képen?? Mennyi a vége?
Huuuhha megtaláltam haverom dobját 299. Euro
De jó vételt csinált rajta volt igy vette.
www.50cc.nl/frameset_eng.htm
249 Eur -tól 299Eur-ig...
elég drágák
De elötte még nem hallotam jolly moto-ról csak miko havén az volt, onnantól, azok kül mien kipuffok áruk mennyi kb???
Jolly moto-ról ki mit tud haver vett egy Rs-t 70es henger volt rajta és jolly moto kipuff ,jézusom annak mien hangja van
és a srác oda adta mentem vele 1-2 kört nagyon durván megy, 6500-7000nél megbolondul és elkezd huzni mint picsa, nagyon jó gép. kereksegü 99-es asszem.
Én úgy halottam a gianelli kicsit gyenge(arrowhoz és jolly moto-hoz képest).
Sztem az a gianelli kipuff nélküli adat de nem bizt
gianellivel 117 400on?
gianellinek van többféle RS-re vagy csak egy?
Topra most nincs annyi zsém...
Gyorsulása is jó 400méteren 117 asszem
Szólnák neki ha lenne Msn-en , mind1 biztos jön késöbb.
De sztem topot vegyél carbonosat az job szentem.
Felűl naon megy neki a gianellivel
ŐŐŐ Rsata-nak Gianelli van a Top 80as hengerén majd jön aztá megmondja mi a véleménye róla, mindjá szolok neki.
80as Due+om van MIkuni karbi, Top membránház, Top szívócsonk...
meg sajna egyenlőre gyári kibelezett kipuff
Jobban megéri mint valamelyik mást? pl gianelli stb?
Helló srácok!!

ja amugy tuti jó kipuff a Top