Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy mikor felveszik akkor megszárad
gondolom akkor veszik fel mikor megszáradt
és bukótok belseje egy nagy takony mert ráragad a zselé mindig vagy mi?
köszönöm Balko
Fogja az csak tod belkell szárítani előtte mint a csajok fel fésülni
én hajamat nem fogja a zselé
majd ha kihullik a hajad 25évesen mint egyik ismerősünknek /szintén motrozott most szünetel/
Bazz télleg nem bassza el a bukó a hajad ezt én is tanusítom mivel mióta zselézem a hajam kb 6 -7 éve azóta én úgy nem voltam suliba hogy nincs beszelézve!!!Bazz a 220?? Látnád most a sérom !!!Akkora a hajam azokhoz a képekhez képest áhh baz!!!Ja és mióta zselézem a hajam sapka egyszer se volt a fejemen Majd úgy is csinálok mostanába pár képet szegény kis mocimról úgy h rajta ülök azt majd meglátjátok
irónia durci irónia
ok, majd megdumáljuk, de mostmár tényleg mek!!! Majd felhívlak, ha még van kess a kaarimon!!
talizhatnánk is! vagy ha majd a mocc készlessz.
Ha-ha-ha!!!! Ez nem volt vicces!!! Most simán meg is sértődhetnék, és bevághatnám a durcit, de nem, mert annyira szeretlek titeket, ezért nem teszem!!!!!!
Hát naon szeretném már eltávolítani a kis f12őt és hozni ide 1 rskét
pussz
Nekem nem mindig!!!!!! Igaz utána úgy áll, mint a szénakazal!!!! Bár nekem mindig úgy áll, fésű ritkán kerül a kezembe!! Na mek, mert még nem is csináltam ma semmit!! Jóéjt mindenkinek!!!!! Sok-sok pusy!!!!! És legyetek jók, ahogy én!!!!!!
hehe.ezért lett 2es a nyelévtan dogám! ál robogós
Na azért!
na gyerünk te áll robogós
nemis tünt fel
Z3 csinálok neked 1 képet h kell felvenni a bukót h ne bassza szét naon a hajad.
Hogy mondhatsz ilyet??? Én naon szeretek veletek beszélgetni!!!!!!!
jól van semmi baja
letiltott
Most en tok felmeni,mert apám itthon van, csak egy emelettel lejebb, és néha felnéz!!! Az internetet meg könnyű bezárni!! Hogy van apukád??? Gondolom azért most kész van!!!!!
persze... érdekes nekem a bukó lelapítja...és úgyis marad