Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél fel msnre /maszlik1@msn.com /
de jó neked én bazz nemértem rá.
húú ittis nagyon jó idő volt 184kmet gurultunk képek a TZR topicban
csöváz! gurultál tegnap? ere mifelénk nagyon jó idővolt 20 fok!
Felémse nézel? Szomorú vagyok.
szia! mi ujság? mocival mivan csinálja már jojó?
pocket bike
Szia!! Na tom már, h kire gondoltál!! Varga Máté egy MX 125-tel!! Évfolyamtársam volt!!! De nem vagyunk nagyon beszélőviszonyban, max köszönünk!!
Na voltam moccózni Attival, de eltört a kiemelőkar, és beakadt a kuplungbovden, és megint a szerelőnél kötöttünk ki!! És most egymás mellett allanak a mociaink!! Lehet lesznek kismotorok!!!! LOL
Na mivan mindenki motorozik!
te tudod,de abszolút nem vágom mi a para....
na mind1 hagyuk, nem idegesitem magamat tovább
ezt most akkor nem vágom,miért parázol??
milyen tuning lesz benne?
müködni fog möküdni... még mindig nála van tudom már hogy mien lesz mert mondták naon le huzzós
hali!mert mi a baj?
miért nem működik?
ő szerelő,megmondja
hát most nekem aza fontos hogy tudjam vane esély ezel a 70es hengerel jol müködnie
bp-i vagy nemde?a yamahánál van egy klassz szerelő nem tudom válal-e ilyet de legjobb ha a Műmajrécsíkkiller című topicba benézel és KOZMAX bácsit megkérdezed mert ő a yamahánál szerelő.bpn.
srácok nagy gond van... át baszot a szerellö és ugy csinálta meg a gépet hogy gyorsan menyen szét... 70es hengert tet bele meg karbi meg stb... és akkor most eszt hogy oldjam meg hogy tovább birja??? olyanra csinálta hogy sokkszor visza kell vinni hozzá hogy többet kaszáljon...
hi. ma mellettem egy 2006-os rsv1000-es ment el, de mint állat. Csak a hátsó lámpáját láttam.
mellettem egyszer egy nem is tudom milyen speedmotor ment el,rollerral mentem az út közepén belenézek tükörbe semmi...1sec mulva valami óriási hang látom jobb tükörbe haver rollerjával menekül jobbra,elrántoma rollert jobbra balra mellettem alig 10centire elhúzott egy speedes de úgy hogy és nem jöttek szembe.genyóóó
ma nagy volt! MEgyünk BAttonyán a városban 80ala rendőrök álnak az út szélén és elkezd mutogatni valahogy így mimeg integetünk neki válaszként! :D
Azé kicsit elgondolkoztam ma... mikor 80al megyünk haveral és elszálguld mellettünk egy GSX-R 600
ment vagy 250el mert semmit nem lehetett látni belőlle csak a hangját mikor elszállguldott mire mi mentünk 10 kmet addig ő odavissza ment 15-15kmet... azé az odabaszott....
Bazz a körforgalomban egy fasz mutogata nekem a középső ujját én meg vissza neki...
Hali ! nem őrá gondoltam. de a robogó ismerős.
Ma vittem haver kemény terepen, na az vicces volt
De sajna már nem félt annyira, főleg nem úgy mint én, én rettegek a hátsó ülésen, már atól is remegek ha rágondolok.
Viszont azt mondta hogy vesekövei nem leszenk egy darabig
Én a helyedben ha nem az életem múlik rajta nem ülnék föl senki mögé sem.
Miért????
Igaz én tényleg naon félek a hátsó ülésen bárki vezet is!! Főkint mióta apuval buktunk!! De azért eddig még mindig túléltem!! Tom hova kell esni!! Mindig összerántom magam, mint egy süni ha esünk!!!!!!!