Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De már rég volt!! Csak pont nyár elején, és egész nyáron felnit kerestem!!!!! Nem tudtam mocizni a nyáron!!!
Én már 2x is!! 70-nel megfejeltem egy árkot a villanyoszlop kb fél méterre volt tőlem!!!! Utána meg randiztam egy sziklarakással, de olyan szinten, h teljesen szétcsaptam az 1.felni!! (Na meg a térdem!!!)
Azt is élveztem!! Apuval 4 napig nem szóltunk egymáshoz!!! és el akarta adni a DRÁGÁMAT!!!!
köszi köszi!!Nekem semmi bajom nem lett!
van egy eladó bukóm ha érdekel valakit CMS márkájú és xsméretű, tehát kicsi.
ha valakit érdekel, teszek fel képet is
Hmm...szerencsére én még nem buktam (az idén)
jobbulást motornak is
Te jó ég!!!! De neked nem lett semmi bajod?????????
Akkor talizunk...
NEM! www.pannonboyz.at.hu bocsesz midenkinek h elírtam! köszi h szoltál dani!!!
Hy tommy92!!! Szerintem az nekünk is jó!!! Ezt megbeszéltük!!!!! De majd dumálunk majd még addig!!!
A k*rva életbe!!!Elestem ma!
Fékeztem és az elsö kerék ráment valami szarra és kiment..De szerencsére a lábamra esett tehát csak index+lábfékkar csere kell..a festésen szinte nem is látszik...
Nem igy akartad: www.pannonboyz.atw.hu/
na srácok én lépek ponykámmal motorozni fel a városba felnyergelem gyorsan oszt góóó
www-pannonboyz.hu a stundrider nevű csávó most egy ZX12R ből kihúzta a 350et... és 350után kiakasztja az órát... a videó hamarosan fentlessz msot még csak az van fent mikor egy runner-el gumitégetnek meg mikor 2R1 1 2005ös kék meg egy piros egyedi nymja a kereket,stoppiet,gumifüstöt meg ilyesmit....
ííírttóó jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
huhh...olyan videókat szedtem le a netről, hogy beszarás...
...tag huzatja a motorját 300al megy, és ekkor elsuhan mellette egy hayabusa 350el...na ez a komoly
Road biker vagy valami ilyesmi Road Rider asszem,ez az egy motoros bolt van arra Tyt útba igazít
hallod...ez vásárhelyen merre van?jövő 7végén megyek arra azé kérdem
nem tudom nincs a motoron óra csak tippeltem
válogatni.....na azt én is tudok.
Holnap elkezdem a motor felujítását...szétszedem, megtisztítom, amit kell, azt megolajozom, az idomokat megcsiszolom, szórógittezem, fényezem, és rendelek hozzá egy új plexit, mert a mostani egy kicsit kivan.
asszem ez eltart egy darabig.
piros
Az érdekes, teherautóval fele sincs. sőt.
Egyébként egy nagy pirso peugeot boxer nagy sárga kalácsal az oldalán, biztos láttad már mindefelé.
Holnap 2 kor is már ott leszek pomázon
motorral
de én tudok egy nagyon korrektet csak az a baj hogy Hódmezővásárhelyen van de nagyon rendesek a ruha félárból az odajutás kocsival pedig 5000ftból kijött és nagyon rendesek az eladók!!!én rég kivágtam volna magamat amennyit próbálgattam a kesztyűket de rendesek,segítőkészek
10perc? gyalog?