Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugylátom Durci mára befejete.
remélem ősszejőn akkor leszűnk egy páran.
remélhetőleg
akkor te is jősssz madarasra?
támogatonm az ötletet
msn-t men tod megcsinálni arra a gépre amin forumozol?
oksza!
a rohadt kőcsőg állatt!!!
Köszi!!! Vigyázz, szavadon foglak ám!!!!
Lehet, h nem meséltem!! Azért nem vok rá olyan büszke!!!!!! Bár nem az én hibám volt!!!!! beelőzött index nélkül a köcsög sziklarakás!!!!!!
én segitek! csak egy szavdba kerűl.
nem is meséltél erről a felnis balesetedről. csak azt hogy nehéz volt szerezni . vagy lehet hogy hűlye vok? elfelejtettem. na mind 1
Hát be!!!!! A multkor is bundiskenyeret csináltam, és a forró zsír lecsapta a hasam!!! Most anyám is tanul, szerencsére keveset van itthon, de így most nekem kell takarítani, megstb.... kész pokol!!!!! Valaki segítsen!!!
befogtak konyhaszolgálatra
jol vanna nem kell megsértődni csak vicceltem
a konyhában csirkét boncoltam!!! egy résznél úgy éreztem, lehet vega leszek!!!!!! de szerintem ez volt az 1. és utolsó is!!! a srácokról annyit, h mind a kettő volt barátom, és nemszoktam 2x kikezdeni egy sráccal!!!!!!
gyorsan végeztél velük...mármint a konyhában
nem tudtam!!! Ma akartam felhívni, de délelőtt "öldököltem" a konyhában!! délután meg itt volt 2 haverom, és kb. 20 perce mentek el!!!! Mármint tőlünk!!!! Nem kell félreérteni!!
te beszéltél már vele?
szia Durcica! Találkozam yoyóval és azt mondta hogy a főtengely csapágy lehet a bűnös. ugy hogy szétkell szedni teljesen a kicsikét. im sorry.
Külön apriliabontóról én nem tok!! de kaptam telszámokat!!!! csak az volt a baj, h naon sok 600ccm felett bontott!!! Asszem olaszból hoztak be!!!! De lemitált széria!!! Még olaszban is 2 hónap volt, mire találtak!!!! Az is 20.000 volt, egy kopott gumival, meg tárcsafék nélkül!!!
Na ez a sityak eladó
egyik srác asszem norbi segített nem?vagy az más volt?
és hol találtál? van valami aprilia bontó?
olyan messzire gurult? jó ez nem volt vicces bocsi