Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólvan majd vegyél föl msn-re és ott megbeszéljük majd...
robman@axelero.hu
jaja na majd májusba lesz nagy rs tali remélem:P
akko én is megyek aszt meg nézzük 1más gépeit:D:D turázunk 1jott addigra már nekem is lesz:P
én olyat hallottam h egy srácnak 97-et ment de ő testesebb mint én úgyhogy olyan 100 max de az már tényleg a vége lesz
a kipuff meg a fogaskerék csere után nem tudom még én is tippelgetek
köszi jó érzés h valakinek tetszik:)
nem pályamotorozok csak megpróbáltam kicsit döntögetni de még nagyon nem megy mert bizonytalan
és ha aszt ki veszed akkor menyit fog menni ??? de jol küüldöd neki mármint a videon jol mentél pálya motorozol??
93-at mentem vele de még van 1 folytás a karbiban meg 10 -es a fogaskerék amit 12-es követ meg egy gianneli sportkipuff rendszer...
am robman látam videot rollad az rs-edel menyivel mentél kb??
na mivan igyyy vasárnap mindenki kihalt:D:D nah vlaki irjonmáá hiszen azé van a forum
az neked a büdös életbe nem megy 110et debrecenbe volt egy srácnak 70es volt és 19es delllorto a motor 100-105nél ledarált (letiltott) elektronika..... közbeszólt
Nemrég hallottam, hogy egy KKházai srác balesetezett, mert úgy előzte ki az autó, h a visszapillantóba (vagy mibe) beleakadt a motor kormánya , és nekicsapta a szalagkorlátnak!!! Sajnos meg is halt!!! Most egy kicsit depis vok!!
Szia!! Hétfőn ráérsz?
Úgy volt, h jön egy haverom egy 50-es Honda endúróval, és kimegyünk a határba, mert van egy új kövesút a Papfenyvesnél!! (végülis annyira már nem új) És ott mocizunk, meg ökörködünk, de elromlott a moccója, és szét kell szednie a blokkot!! De nekem jó bármelyik délután, ált nem szoktam tanulni, csak ha már naon muszály!!! Van msn címed???? este szerintem fenn leszek!!! Ha van akkor vegyél fel! az adatlapomon ott van a cím!
Ma megyünk este sebességet mérni , nemrég állitottak fel ilyen sebességmérő táblát, tudjátok ami kiirja hogy menyivel mész, na majd meglátjuk menyit csal az óra, meg h menyit megy a gép.
Haver áttment rajta 85-tel és a tábla 74et írt, ugy h neki egy 10est csalt a gyári óra.
8400km van benne! A gyerek aki é volt az egy állat volt! Alapból öresben addig pörgette ameddig pörgött elvileg 12ezer de ő vissazpörgette a mutatót majdnem az eredeti álláíába!
és tudni illik a legrosszabb egy motornak... de amúgy jó állapotban van teljesen! nem karcos ad hozzá slick gumit is akkor lényegében akár hogy szórakozott a motoraal egy dógócsere megoldaná a problémát és akkor baja nem lenne! Elvielg nem?? de 110et megy gyárulag
Hát ja 2004-es motor megszorúl ott v mi nem gömböjű de te tod végülis jó motor a GPR
hát hány km van ebbe a lomba ha már megszorult???
hát énis úgy tudom h a henger örök élet! De megszorult a dugó és azé mondta h henger csere! De a hengernek nincs baja! Sérthetetlen! :D:D LOL
OKOS VAGY MASZLIK na most léptem bowlingozni
Henger csere az nem jó dolog max dugó meg szimering , meg hajtókar ha már hengert is cseréltek ott v mi nem volt jó ezt kérded meg , mert sztem henger csere azt nem kéne megától örök életéig elég 1 henger, csak dugókat kell benne cserélni, legalábbis én igy tom
400at

Mennyit adnál te érte? mint komolyy vevő? ha az elnnél úgy értem...
hát én egy srácot ismerek ő nem panaszkodott...xlzx meg azt mondaná hogy:"mennyit ér?szart se"
GYerekek! lehet h Derbi GPR-em lessz! Még nem tuti! De van itt egy 10kmre és elakarja adni a csávó a csávót aszt ismerem is beszéltem is vele! csak drágán akarja adni! 2004es oylan mint az új RS!
470ért vette tavasszal!! msot meg teljes szervíz után akarja 500ért adni szervíz nélkül 440 de a szervízbe henger+dugócsere meg midnent megcsinálnak rajta! Sztem ha ideadja 430ért akkor tutkó h megveszem!! Sztetek mennyit ér egy ilyen?
amilyet kapsz mert még nem naon gyárjták rá! de a GPR 50é jó amugy Giannelli vagy Arrow ot
az hülyeség nagyobb karbi nagyobb hengerrel jó