Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocs link kimaradt Szóval ez a vidi lenne.
ezen az uton igy menni, alig birja bevenni a kanyarokat
Szerintetek normális az ilyen ????????
Ez durva de téll elvan állítva de igy durva lenne, és ennél sztem nagyonb hangja lenne De jó vidi attól független
el van állígatva az óra alapból az alapjáraton ha van a mutattó össze vissza jár
A geci megy 1 kicsit nekem is ilyen kell video.google.com/videoplay?doc...
azé érzed.... Ez pedig csak spontán jött!
Tudsz valami jó szöveget???
jó nektek h igy van mert nekem betölt mindent és középen csak egy nagy fehér semmi van jobb szélen meg a vidik
hellósztok. hallottam egy jó viccet ma:
Az állatvédők mért a bundákért vannak oda és mért nem a bőrkabátért?
Mert könnyebb az idős néniket molesztálni, mint a pokol angyalait.
:dakko feja kis srácc gyáá te asztán tucc fgoalmazni a"helyszinen" ez nagyon teccik ijet még nem halotam h bezsaroka röhögésrtöla helyszinen
jóba kell lenni azokkal a gépekkel is :D
olyat röhögtem tegnap
átjön a szomszéd kisgyerek hogy nézzem már meg a gépét mert beszart neki
átmegyek nézem nézem asztán megkérdi te télleg ilyen sz.gép zseni vagy
mondom hát ez alap! aszondja rá akkor te jó okos lehetsz!
Aszt hittem beszarok a helyszinen!
jo hogy vannak kösztünk ijen számto gép zsenik akik a personal computerünkbe és belénk is türelmet táblálnak
csigavertooo de alegjobb oldal az akkor is a www.viccesakaroklenni.hu nézzétek meg én nekem mondták h jo az oldal:P
rákattintasz és akkor használod a www ------ Wárni Wárni Wárni
asztán megjelenik a kép és elkezd tölteni amikor már erésebb kék a vonal a lejátszási síkon akkor rákkattintassz a play jelre és megnézed a videót!
hogy a faszba kell ezeket a szarokat elinditani nekem nem jön be semmi videó
A hűtője az gyári és az 50é az biztos.
Valaki mondta itt a fórumon, hogy fuvokával kellene csinálnom valamit mert tul sok levegőt kap és azért nem melegedig be... Pontossaban vagy kicsi a fuóka és a benzin kevés amit az zár talán ki hoy 2,6-3,4 között eszik... Szóval levegö probléámája lehet... Majd a karbiját menézik... Vagy kicserélik mert nem jó...
Köszi a segítséget...
Letsgo
Direktszűrő a baja (sztem) Nem kap rendesen levegőt!!
Próbáld kifelé fordítani és valakivel beállíttatni rendesen a karbid!
Esetleg fúvóka!!!

Arra hogy nem melegedik arra nem nagyon tudok mondani semmit!
Túl jó a hűtés
Lehet nem a gyári a hűtőd
Esetleg hűtőfolyadék csere ...
Rendszer átnézetése!!
Mindegy én már nem foglalkozok vele majd az őszi szünetbe viszem Cseténybe és remélem az a hapsi megtudja javítani!!!
Ha nem akkor könnyes bucsut veszek tőle és eladom! És veszek egy 125-ös RS-t...
Letsgo
hello ! nem tod hogy mi lehet a baja? mert már nem misem tudjuk hogy mi lehet. elképzelhető hogy karbi nem tom.
Hellósztok!!!
Nekem is ilyen panaszai vannak nem forog le és az a vicc, hogy 13as kompressziójavan.
6-7nél nem forog jobban már kicseréltem majdnem minden és ugyan ugy szar... Gyujtást, szívómebránt, karburátort 18"as egyedül a karbi használt a többi új, de valoszinüleg karbi gondja van mert nem melegszik be a gép 60-nál jobban.Alapjáraton 80-at is eléri de ha elindulok vele 2perc és 60-fok.

Letsgo
Hoho ez nem tiszta hogyan lógat holtponton te Jézus
Elég komoly kis video!!!

Balko majd ha állva kerekelezl és így mad max-ezel akkor tölts fel videót és értékeljük
Nem vagy bejelenekezve msn-re. egyébként énis kompresszió hiányra gondolok. lehet hogy full motorfelujitás vár rá. (szerintem). majd jójót megkérdezzük.
Talán már megpusztultak a gyűrűid, mennyi km van benne?
Kompreszió hiány.....
Ne nagyon menj így vele, nehogy még a hengert is kinyírd....