Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig olyan sokat fizettél a szerelőnek érte
Sziasztok!! Hát tényleg eléggé kihalt a fórum!!!
Az én gépem már megint szar!!!!! Nagyon-nagyon csörög és nehezen indul, meg ilyenek!!!!!!! Usgyi is mondta, h nagyon csunyán köhög!!! Pedig most még meg sem hajtottam annyira!!!!! Egyszer csak elkezd visszaesni a fordulatszám, és ha megáll, akkor nem tom újraindítani!!!! nagyon gáz!! De mi lehet a baja???????????
nah mi van mááá irjatok má vagy mindenki motorozik:D:D:
:D elhiszem velem olyan volt h az uj gsx-r 1000 k7el nyomtam és elütötem valakit de én nekem semi bajuom nem lett és annak se aki nek nekimentem 300nál csak amotor ment tönkre asztán rám röhögöt akinek neki mentem aszt mondta nekem h suzuki nem is csoda aszt tök gáz volt
De kül multkór arról álmodtam h van 1 Piros 500 vagy 600as má netom Hondánk és avval motoroztam egész nap, tök szarvolt felébredni.
Hé honnan tudtad h abban alszom, meg az álmaimba is belelácc
:D semmmi csak vannak olyan motor fan ok h bukoba alszanak és álmaikba is motoroznak
Mi motoros pizsamát bukóban, mivan
ez az má mindenkinek a fel lötték a pizsamát:Dhujujuj a motoros pizsamát bukosisakba gondolom :P
Írjatok má v mit srácok merre motoroztok, volt v mi durvább motorzás közben vagy mittom én írjatok valamit.
hát ahoz ugy is kell motorozni h éljélmmég 10 évet kül meg amit mondtál h simán ott hagya az rs-t az nem igaz csak az ujjabaknál de az sem bsizstos a 96-98as rs ek ki toltáka 115 öt én is olyat veszek remélem szal erröl kb enyit:P de az nsr is jo a haveromé 175öt öt megy 125/50es
jok azoka gépek de nekem nem jönn be az rs az olyan vérbeli speed motornak néz ki a csajoknak is bejön álitolag aszt mondják rá h sexy sztem is az nem rosz az rs az nsr az meg olyan kocka alaku de télleg az rs nél is vannak kocka részek de széépen ki vanak dolgozva meg vannak csinálva gömbölyitve van minden szinte és nem kocka:P
Az lesz majd fasza, ha most igy toljuk haverokkal mi lesz majd 10 év mulva, supermotokal meg 600as meg 1000-res speed-ekkel fogunk majd motorozni, mi lesz itt
Nsr meg olyan 105-110et megy alattam.
nincs má robogóm eladtam, Malaguti F10-esem volt az nagyon birtam fasza kis gép volt ment mint bivaly meg jó erő volt benne
Ma is falun bellül kivül tő gáz elözgetés össze vissza, féltem is 1 picit, akkó este meg trafipaszos táblát probálgattok , de szar helyen van mert kanyar van elötte és 90-100al kell bevenni necces de belehet venni simán ,csak hát ugye magyar utak, meg má tapadás se az igazi
de neked nem robogod van?
amugy menyit meg yaz az nsr?
tom h robogod van de amugy mijen ??
hát azt tom mondani róla hogy eddig egyetlen egy 50es motor nem elözött meg, Rs-t is lehagyom, szal megy 1 pötyet
lol az se rosz :D és amugy mijen az nsr a haverom most vett nsr 125 öset 100ezer ér
ki hajtod a gépet mi ?
CSásztok, ma megin 1 durvát nyomtunk, hát volt olyan h remegve száltam le a gépröl járdasziget elözés, az odabaszott
a videóknál robman rs-ezik néven
még nem rég raktam fel
video?hol mikor kinél honnan???
jujj