Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi. Szerintetek milyen kipuff. kellene a 2006 rs-re?
Ez igy van de valahogy sorban lehet csak mert ennyi zsé nincs a világon se...
De nekem a gyári pufal és 19-es karbival az AF1-esm elég jól megy van benne erő rendesen...
Csak az rs- m nem jó és arra akarok venni karbit mert valoszinüleg azzal van a baj...
Letsgo
A nagyobb karbinak tudtommal csak egy kipuffal együtt van értelme.
De az nem lesz nagy az 50-esre???
Mert még az van rajta és igazábol azért csrélném mert a motor nem megy és 90% hogy a karbija szar!
Pontosabban más már nem nagyon lehet. Ellöte amivel vettem a ilyen volt csak 8mm torok átmérővel 40-50et megy.
Azt vettem rá 18-asat ami valószinüleg gagyi mert 60-70et megy....
Letsgo
ha 70eshez akarod akkor 21est vegyél a 17,5es már az uj RS 50eken van
Sziasztok!!!
Abban szeretném kérni a ti segítségeteke, Hogy az Rs50-es gépemre szeretnék venni egy új karburátor.
A követekzöt találtam elfogadható áron..

DellOrto PHVA 17,5 TS porlasztó
Nagyobb teljesítmény és kiegyensúlyozottabb járás jellemzi a motort, ha beépítjük.
50 és 70 ccm-es motorok esetében is.
PHVA 17,5 TS
(Főfúvóka:80, alapjárati f.:38)

Ezt írták róla és arra lennék kíváncsi hogy ez a porlasztó jo lehet ehez a mocihoz???
Azt hozzá teszem a nyáron valószínüleg a motor kap egy 70-es POLINI hengert.
Szóval valmi olyat kellene vennem most ami jó lesz késöbb is és az sellene gondha ha jobban menne.
Hát ha valaki tud segíteni azt nagyon köszönöm

Letsgo
Hát ez igy valahogy nem stimmel komám.
micsoda elöl kisebb a fogaskerék akkor jobb gyorsulás de kevesebbett megy végrehátul nagyobb fgaskerék jobb végre de szarabbul gyorsul...
ezé vesznek rá sport kipuffot
hátul nagyob fogas kerék van atol jobban fog meni de nem lesz érezhetö különbség. ezért hátul nem lényeges cserélni, de ha tényleg akkarsz akkor egy 1 méteres átméröjü fogas kérekel hasit mint egy nagy motor de ha elöre kiseb fogast teszel akkor jobb lesz a ki gyorsulása de végre nem változik... nekem a gyári csak 90~95öt megy szal nincs nagy gáz... meg amugy a gyári kipufogó tele van tomve folytásal amit nem lehet ki szedni. nem akkarják hogy meg ölesd magad nagy tempónál
miért mit mondott a fasz milyen mocid van ? tán talicskának nézte vagy mi.
Hi Durci7! Mikor mocizunk?
Azt mondta, hogy egy nagyobb fogaskerék kell bele. Ez tényleg jó?

Az mindig vicces ha valaki olyat akarnak átverni aki ért hozzá.
Én általában mindig hagyom beszélni és meghalgatom, bár néha a nevetést alig tudom visszatartani.
Az Apriliánál azt mondták a gyári nem megy többet.
Robman2. Az én mociból kivették a fojtást, meg új fuvóka is van benne, de így is gyak 85 alatt tudok menni. A tieddel csináltatok valamit?
még van 1 folytás a karbiban én 93-at mentem vele csutka gázon befeküdve szélárnyékban (nekem is benne van még a folytás) de nekem lesz rajta sportkipuff már bármelyik pillanatban érkezhet...remélem nem most jön mert elutazok 2 napra
Ma egy srác be akarta nekem magyarázni, h nem gyorsaságim van!!! Pedig még nem is látta a moccóm!!!!! Nagyon kiakadtam!!! Hogy lehet valaki ekkora marha!!!! Ez már fáj!!!!!!!
Szia! az enyém viszi a 100at, de a legtöbb amit mentem vele, az 110 volt!! akkor már a 13000et is kipörögte!!
Helló NÉP!
MA Olat Crossoztam a határba simsonommal! húúú nagyon álllat volt!!!
Hi. Szerintem valami kánya van a mocimmal , mert csak 85 alatt megy. Tiétek mennyivel megy?
felveszlek!
ja és ha van akkor mond el az MSN cimed is!!! feltétlenül



-Most be vagyok zsongva!!!