Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háhá jó vicc. annyiért újat kapok,19est
15ezer szivatóval és fúvóka szetel együtt
mennyi pénz??
Vkit nem érdekel 1 dellorto 17,5ös karbi szinte új?
Tudtuk már régen robmannak és krishboynak 06os rse van
Tudtátok h már van 2006-os RS 50 Gyönyörű lett akárcsak a 125-ös!!!
Rsata kartmen15@msn.com ez az öcsémé de fentleszek ha teis. ixelj rám mer holnapra bekéne feszítsek :) előre is kösz
Ő hát mondjuk szerintem nem oyan bonyolult a lánc állítása! Tuti meg tod te is csinálni Amúgy Egcenteres(nem tom hogy jól írtam e)
hát elég bonyolult láncot állítani vagyis elmagyarázni bonyolult! de ha MSN re felveszel akkor elmagyarázom! amúgy nem lehet 99es évjárat ha arra írtad!
jónap, segítsetek légyszi hogykell láncfeszességet állítani lánckiszedés nélkül merazúgy sok ígymeg kevés. 99/1lengővillás
Eladó egy Aprilia Rs 50! Zsír állaoptú motrikusan és esztétikailag is!!!
Több infó itt: http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor_vpage.jsp?id=41882
amúgy Motorsport is én vok.az az első nevem.
Gergőt keresd meg ő nagyon vágja a TZRrel kerekezést
biztos vok benne h emeli a tzr simán magát...
csak amikor egy pillanatra már nem érezhető az első kerék akkor nehéz a lábféken lenni
vazz ha így csinálod TZR is feldobja az első pacskert csak nehogy perec legyen belőle!
ahha értem majd kipróbálom:D
de még nem ülepedett le az élmény addig inkább óvatosan...
Mi mikor versenyezni szoktunk 9ezernél engedjük ki a kuplungot , és nem kibaszni kell hanem csusztatni .
megijedtem pénteken mert kipróbáltam az indulást úgy hogy 7 ezren pörgettem és egyből nyélgáz
erre picit elemelte az elejét(ez nem vicc)
lehetne simán venni hátsóra csak tudás kéne hozzá
1 szóval bmeg h még mindíg jobban tudsz gyorsítani:D
kár h majdnem 2-en belehaltunk abba amikor befékeztél és stopiezni akartál
ja és az Italmondo-nál vettem békéscsabán.
56.000 körül volt a kipufogó,de nem tom h mennyié rakták fel
igen es mennyiért cserélték?
szia johny! a másik folytás az az egyik cső volt aminek a vége kb 1 cm-esre van leszűkítve
azt v ki kell cseréni v ki kell vágni
nekem csak kivágták
holnap menek a 90-es fúvókát belerakatni mert így néha érződik h menne jobban csak nem kap elég fuelt
ja ez csak 2000 útáni rsek re jó úgy látom
www.hasznaltmotor.hu/hasznaltm... ehez mit szóltok ata ez neked pont meg felelt volna