Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem mehetünk de nem akarlak untatni a 60-as végsebességgel
Mondtam hogy valami fura ebben a katában...
johnny16 te itt laksz tőlem nem messz nem gurulunk majd 1et?
Kunszentmiklóson?
Srácok végem, teljesen rommáhulva beírok a fórumba romául... eladó sorba került a motorom, lejöttek pestről megnézni ( úgynéz ki a gépem mint egy 2éves motor ) egy takonyfejű 12 éves gyerek megállapította hogy ezzel a motorral elestek mert a szpoiler lefogató csavar mellett alig láthatóan karcos, akkor indultam el hídba. Az apja aztállította hogy 93 mas a motor... pedig 6spidis. és bevannak ütve az évszámok nemabba kötöttek bele hogy hány km van benne hanem hogy egyhelyen levan jőve a festék az óráról. sorolhatnám, kise merte próbálni a gyerek aztmondta majd esetleg otthon. na az ilyenek motort nézni mennyenek az aprilia szalonba, vagy a fas.....
Istenem DE SZÉP EZ A MOTOR!!!!
nagyon jó!!!
kössz.szerintes is jól néz ki.és ha tudnád h megy.
Én is ilyet akarok!!!
jol néz ki a kipuff
végre kicserélték a gyári kipufogórendszert 1 giannelli karbon kipufogó rendszerre.így már megy 115-öt és pörög 13.000-t
csá robman!Mi volt a másik fojtás?mert a natixnál szeptemberre igértek fogaskereket meg fúvókát!Ha ezt cserélték neked is ki akkor szolj!Köszi
Fiúk mi az hogy felvanhonolva a henger??? Mert nekem azt mondták hogy az olyan mint a fúrás, de az Rs nicasilos hengerét nem lehet fúrni, akkor most nem értem ????
még nem mertem mert még csak 800 km van benne de sztem olyan 90-95 lesz minden nélkül
Robman ha kipróbáltad végre szólj pls
Aha kösz, és az egyik hirdtésbe láttam h a Henger most lett fel honolva, és az mit takar???
igen nicasilos
ugye az Rs-nek nikaszilos a hengere???



(lehet h roszul irtam sorry, netom hoyg kell)
sziasztok!!!! visszatértünk krisiboyal
kivették a motoromból a másik folytást is de semmi nem lett benne cserélve csak 1 csonk volt
most egész jól megy túlpörög a 12 000-ren de még 84-nél jobban nem mertem húzni neki
csősztök!!


a Motoromra szeretnék valami kipufogó véget... a rendszer az Arrow de a végdob az Aprilia....

ha valaki tudna adni valami linket ahonnan lehetne rendelni valamit azt megköszönném....Magyart pls
jó akkor veszek egy cagivát, mer pl a főtengely megeggyezik a TZRével tehát nemeggyértelmű hogy ki kivel,
Császtok!Nekem is csak a kipuffbol vették ki a fojtást!A másikhoz kell első fogaskerék meg két fúvókát magyaráztott szerelő hogy az kell cserélni csak az szeptemberbe lesz és addig meg verem a faszt! Most legaláb pörög rendesen
az RS re nem passzol a rometté! a cagivára passzol én nem mondtam h az RSre is jó
Köszi rsata, nekemis az a gondom, rávetődök a romett lehúzóra.
nincs szikra vagy mi a gond?? nekem egyszer elment a szikra és az volt a baja h a gyújtótekercsröl leszakadt a vezeték a forrasztásnál! se fater visszaforrasztotta és ment is!
hy!nálunk végre kisütött a nap, és lemoshattam a motort (igaz nem bikiniben, de se baj)
nagyon csini lett!!!!!!!!!!most mindjárt megyek is és elviszem a Drágámat egy jó hosszú körre!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenki vigyázzon magára!!!!!!!!!!! "szét ne szaladjanak" azok a pacik!!!!!!!!!!!!!