Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor gratula az idei eredményeidhez és további sok sikert!
nem is ismersz te barom meny kipufogot kurni
Mérvernének meg a szlovákok?Képzeld,itt nőttem fel énis,és nemvernek meg ezek snekit...
Mongyuk én Cseh turista nemlennék szlovákiában Azokat minden éven megverik
Köcce!

Jah amúgy van egy hírem is
Dunlop Trophy 4. lettem és Aprilia Kupa 3. az éves összetettben
úgyhogy érdekelt lettem a December 8.ai díjkiosztóra
olaszba milyen pályák vannak?
Rs szárat szedtem már szét igaz hogy csak a balt,nem nagy történet,csak a szimeringet az összes elfossa,Mito is
nekem is vannak hülye haverjaim




Viszont valakire emlékeztet ez az srác.....
nem csak az oké hogy valakit baszogattok csak olyan dolgokkal aminek semmi értelme?!a sztoppis dolgon felhúztam magam (ő haverom) aztán úgy gondoltam osztom még egy picit az észt
itthon is kinézek pályára csak nézni is....
váglak a képeidről. csoda rajtoló....
rs-en, miton biztos ígyvan. Zxr-en már mindkét szár csillapít is meg rugó is van benne.
neked meg a rokonod?
te mokker annyi nincs benned hogy a saját anyanyelvedet megtanuld. nézd már meg az adatlapod egy szót nem tudsz leírni. te mondod magag magyarnak szlovákiából maradj is ott és verjenek jól meg. a helyesírás a minimum. kis irigy söpredék, soha nem lesz semmid, mert ebben nősz fel. magad előrejuttatása helyett a másikat baszkurálod. kis tróger....
na lépek tényleg, csak mindig megnézem mit okoskodsz.
mindegyiknél így an vagy csak ennél?ez tök jó ezt nem is tudtam...tanulni is lehet váó
semmi gond nem lenne itt ember ha nem idegelnéd őket olyan hülye dumával amiről még te sem hiszed el,hogy igaz
nincs jobb elfoglaltságod ha ennyire televagy?Pont ide kell firkálnod?
Inkább duplázzuk meg a családotok vagyonát!Biznic?
nalátod ezt sem tudtam akkor baloldali mit csinál?
áhhh ne is basztassuk tovább a Kammantóst...
egyébként nemértem azokat az embereket akik bejönnek ide és reklámozzák magukat egyből, meg beugatnak mindenkinek hogy ki mekkora sztár...
Lehet neked D&G öved meg D&G inged de az a Shyguys.hu-n elmegy itt csak Alpinestars, Dainese, Spyke, Sidi, stb

azért kiváncsi vok még mindig a motorodra meg jöhetsz pályázni is csak kicsit szarul adtad most elő magad aztán rádugtottunk...ennyi...nincsharag de akkor normális legyél
jaja modemnek
RS 125 Teleszkóp:Baloldal rugózás, jobb oldal csillapítás ennyia történet
Mégsem ugrottál le inni?
De nem állítja a balt a b+. Jobboldali a csillapító, balban a rugó van. Csak a jobboldali szár csillapít.
most milyen vicces lenne lehugyozni
jó kösz csá
bammeg írta hogy bedugja a laptopra...szal laptopról ír a telót modemnek használja...
akkor hülyeséget írtam, kövezzél meg.
de csak 1ik oldalt van állító. akko razt hogy hivnád ha a jobb oldali állítja a balt is?
holnap beugrok majd talán. szevasztok!