Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit nagy ugrás az a Milánó-Firenze táv....
figyellj kisbuzi, ha megfigyelnéd a & és @ jel egymás mellett van elnyomtam.
az h selyeminges köcsögnek tartasz magánügy. vannak a depressziós emósok, meg a csöves punkok, meg a tróger deszkások, egyéni ízlés kérdése, hogy ki milyen ruhában jár.
az viszont már egy viselkedési forma, hogy te lopsz te kis köcsög. érted? társadalmi normákat felrugó dolog. az ilyet ki kéne írtani. az hogy én lemegyek neked buzisan bulizni, kit zavar, kinek ártok? senkinek. te viszont egy utolsó senkiházi vagy, ezzel telnek a napjaid. remélem egyszer emberedre találtsz aki felhúz a kerítésetek oszlopára, már ha van olyanotok, és nem csöves lakókocsis romák vagytok.
Hát nagy divatos vagy! Nem követem a divatot ami tetszik azt hordom de a D&G-t azért még énis letudiom írni te divat diktátor!
csak lopsz mert cigány vagy
tedd hozzá hogy nem szereted a retket
Nem cigizek te gyökér!
nem nyert
ugy veszem ki az oszt-ból hogy te is
te legalább érzed a pörgést, látom a képeiden
faluba lakik.oszt?
hol laksz te a balkánon? nézd már meg a képedet. Reggelire kimész retket szedni a ház elől, délután ellopod a szomszéd csirkéjét, este megversz egy gyereket és kirabolsz, hogy másnap cigit vehess belőle te szánalmas gyökér.
Hát az lássukcsak Autopályán volt és nuku forgalom azért más mezei uton menni 200felett és más menni autopályán nah mindegy pukk tum mindenki ugy vezet ahogy akar de utassal igy menni megis van az eredménye
Tudtam én h a lelked mélyén szeretsz
De egy faszluyk vagy!
Minek kell marni egymást?Felejtsétek már el ki mit mondott!Mindenki megmondta a véleményét,le kéne már zárni a dolgot!
D&G...
Sziasztok skacok!
na megérkeztem. ma megnyilt a nagy divatkiállítás. bár olaszos módon, pl a aD@G még rendezgette a standját meg minden, nem kapkodják el a srácok. Holnap képes beszámolót is küldök, este meg szerintem átugrok firenzébe, meglesem a mocimat meg valamit intézkedek, hogy hazahozhassam, és gurulhassak Fucky-ékkal...

VérRS ha te gazdag gyerekeket versz meg, jó nagy buzi vagy. látszik is az utolsó képeden hogy igaz csóró szarházi vagy. utálom a fajtádat. tudod akkor már inkább Joe-Z aki nem ért a divathoz, de nem lop meg meg jól tudja magát érezni a saját pénzéből. te meg undorító parkány vagy, remélem stoppie majd jól elkeni azt a buzi arcodat te majom.
még a végén kiderül, hogy nem is olyan lufifejű ez a Stoppie...
Háj all !
Eladó egy szívlámpás RS pályaidomzat (fejidom, oldalidomok, farokidom) Irányár: 65 pénz
Eladó egy szívlámpás RS is utcai idomzattal. Irányár: 355 pénz
Ha a motor érdekel bővebb info mailben de természetesen ha a pályaidom érdekel akkor is írhattok.
Indokold már a válaszod légy oly szíves.

Biztos ezer éve ismersz és kiforrott alapja van a kijelentésednek.


Szerintem az a patkány aki nulla ismeretség után ilyet ír a másikra ...
ahahahahahah te egy patkany vagy nem hirtelen termeszet
Igen ezt írtam.
Belátom elpattant az ideg bennem. Higgadt fejjel mégegyszer nem mondanám ezt.

De az élőzményt te se mered bemásolni. Ez így egymagába jól hangzik, csak minden köret nélkül nem a valóságot fedi ...
Nagyon szívesen bemásolnám én is a naplózptt beszélgetést. Mg is van az összes naplózott. csak már nem emlékszem az MSN címedre és arra se hogy mikor történt. Több ezer bejegyzés között se kedvem se energiám nincs keresgélni.
De ilyesmi hangzott el (nem teljesen ebben a formába) "a hétvégén megvertünk egy gazdag kis faszt, te jutottál róla eszembe. Aztán miután jól elvertük elszedtük a pénzét a kis köcsögnek."

Na ezek után írja valaki azt hogy "jah, tiszta jó vagy. És amúgy mizu?"

Hirtelen természetű vagyok.
Sokmindent nem tennék meg amit már megtettem életembe. Ezeknek 90% a hirtelen indulatosságomból származik. de úgyérzem érthető ha "elborult az agyam"...
fucky hogy is volt multkor az a 250 km/h cbrel?:D
Hagyjad már az állszent dumád!
Mindenki hibázhat.
Ami késik, nem múlik