Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kinek van 3 perce? Rolleynak? mire?
Még van 3 perced.

Jah, vagy az igazság nem érdekel csak a saját igazadat szereted hajtogatni?
Hát akkor már csak a szép kerek szám miatt is körbeúszod stoppiet vagy kétszer.
nekem a jövö évi lesz a jubileumi 10. balatoni...
Látod ez egy jó ötlet, de gyanítom hogy odavered joci stopit mint az állat.
De csak lusta vagyok kicserélni a képet. De mostmár ígérem kifogom. Meg akarok még néhány újat csinálni majd a pályaidommal.
Nah Stoppie

akkor itt a fórumon kihívlak 1 úszóversenyre. gondolom nem fogsz nemet mondani

legyen a helyszin mondjuk jövöre a balatonátúszás
mit szólsz hozzá?
neked már nem gixer 400ad van? adatlapon még rs van:D
Nem azért mondtam hogy gyere el élőbe, mert annyira félelmetes vagyok, hanem mert ha kételkedsz akkor nem itt fogom szavakkal bizonyítani hogy ki vagyok valójában. Gyere el, elmegyünk együtt a strandra, úszok neked ha kell, sőt még kapura is lövök. Aztán átmehetünk a konditerembe is.
Nem itt fórumon fogok magyarázkodni. Aki nem hiszi az ne hidje. Nem kötelező.
Stoppie
megint ezzel a személyes dologgal jössz. gondolod olyan félelmetes vagy élőbe? tegyuk hozzá, hogy ha 1 50 kilós rádmászik akkor kitaposod, persze de a vizben mennyire veszik el a gravitáció? tehát te nem 50 kg ot fogsz kitaposni... csak hogy képben legyél a saját képességeiddel...
mennyivel nyomsz fekve gyúrós?
Te meg gyere akkor 20 perc múlva a gyulai úti MOL-kúthoz. Elmegyünk együtt kondizni. Engem kezd zavarni hogy te tudod ki vagyok, de én nem hogy te ki vagy.
ÉN nem hallottam még senkitől hogy vízilabdázol pedig van egy pár csabai vízilabdás ismerősöm. Azt tudom hogy nővéred vízilabdázik de a te sportolásodat megkérdőjelezem. Egyébként a múltkor meg még azon sírt a szád hogy lusta vagy lemenni edzeni meg nincs kivel mostmeg 1 hónap alatt úgy nézel ki mint aki már 3 éve konditerembe jár. Na ne röhögtes inkább.
6 éve vízilabdázok. Mára az is csak hobbi szinten maradt meg a baleset óta. Ha van kedvem megyek, ha nincs kedvem nem megyek edzésre. Sokszor csak meccsekre járok. Nem értem hogy a vízilabda miért zárja ki a gyúrást. Van 1 srác a csapatból, vele együtt járok gyúrni, és van 1 rakat "ex"vízilabdás aki jár gyúrni.
Erre a nagydarab témára csak annyit hogy ha rámmászik egy 50 kilós srác hogy elakarja szedni a labdát akkor kitaposom magam úgy hogy a hátamon csimpaszkodik. Fordítva vajon megtörténik a dolog?
A vízilabda szerintem nem az 50 kilósok sportja (szerintem)

De nem kívánok többet magyarázkodni. Akinek nemteccik keressen fel. Állok elébe bátran a kérdéseinek személyesen.
Ez jó volt!
stoppie elöre leszögezem, hogy nem kötekedni akarok de ha vizilabdázol akkor minek gyursz? meg elég dagi vagy vizilabdásnak nem? mióta vizilabdázol?
Igaz hogy 10 km-re lakunk egymástól, de életemben nem láttalak. Te lehet láttál már, de személyesen nem ismerjük egymást. Honnan is veszed hogy az nem én vagyok Érdekes hogy te tudod hogy én hogy NEM nezek ki, de én körvonalazni se tudnám hogy te hogy nézel ki....
Ha nem hiszed gyere át. 20 perc múlva megyek a terembe.

Scoe, már egy párszor elhangzott hogy vízilabdázom. Szoval a gyúrás csak "hobbi", mert jó a társaság.
Úúúúúú, most láttam stoppie adatlapján az utolsó képet.
Az biztos nem te vagy stoppie úgy látom átmentél netbetyárba aki más képével villog!
Nekem is van kick-boxos ismerősöm. 85 tehát 20 kg-val könnyebb nálam és 3 mozdulattal lenyomott
Nem tűnt fel,hogy csak te hisztizel ezen?
Nem kell mindent így mellre szívni!
Nyilván mindenki örülne ha a 16 éves fiának megtudná adni ezt a motort újjan

És mégvalami: Öcsén cingár csákó de szerintem úgy összevágna,hogy hirtelen azt sem tudnád,hogy hol vagy
Szal ha gyúrsz akkor valamit még mozogj mellé mert elég ciki ha lecsavar egy 20 kg-al könnyeb csávó
Tyt miért?
még a végén kiderül hogy a Józsi a hülye
ha lenne főbelövős smiley akkor most beszúrtam volna.
Stoppie

mennyivel szériázol fekve?
Hova gyúrjak?
Így is megverlek

Amúgy nem az újgazdaggal van bajom, hanem a 20 év alatti új RS tulajokkal. Szerintem lelehetne szálni már erről. Nem tudom mi a retkes faszért nem lehet feldolgozni hogy nem csak szegény családba születnek gyerekek ...
Neked komlyan valami fobiád van mert mikor az újgazdag csemetéket megemlítik akkor te rögtön azonosulsz velük és jelentkezel
Gyúrjál inkább
És ezzel netaláltán valami problémád van?