Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ingyen senki sem szeret dolgozni
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ b@zdmeg én azt premier plánban láttam
Fél szemmel mertem már csak nézni szinte biztos voltam benne h baleset lesz.
Nem volt semmi az biztos....
mé mennyi a vertxe? nekem gyári volt 24 vagy hasonló árfekvésű..
ja csak tudod ott a poén hogy gyk. ingyen szerelt. Jójó, megháláltuk már neki, de akkoris.
Csak a gázt húztam, ahoz meg elég egy kéz is, a maradék végtagjaimmal azt csinálok amit csak akarok Igazából az zavart meg hogy a bal kezemet akartam jobbra kitenni és ezért nem voltam benne biztos hogy látod, ezért a jobb lábamat is kinyújtottam biztos ami biztos. Utána a nagy sietségben meg majdnem becsücsültem egy balrakanyarodó kisbuszba a kultúr-nál
mié van az miko rnyit a power akkor 1 picit nehezebben megy a moci amig nem porog tovább? mondjuk ha 7800 nál nyit akko 7900 ig még mintha kicsit visszafogná a mocit...
nah mié? segíjetek léccike
felvettelek. Ez a pink? :D
Nekem van pályaidom eladó 50 e huf
msn: aprilia-rs-racing@hotmail.com
Ennyit kell mondani h gyárit rakjatok bele.....
Mien szerelő az aki nem azt csinálja amit mondasz? Azé fizetsz bammeg
Remélem felismertél tegnap a 10-esen
Bár mondjuk amikor megelőztél Vörösváron az beszarás volt Egyszerre kéz és láb kicsap
szal ha valaki tud egy fasza helyet akkor valami telefonszámot vagy ilyesmit megadhatna... SZoboszlói vagyok de pesten is jó mert testvérem fent tanul és letudná hozni.... de az se baj ha máshol van csak legyen valami....
ezért kéne valami fasza bontó ahol tudok kapni rá cuccokat viszonylag olcsón....
kéne egy jobb lábtartó egy váltókar meg a két első index meg egy dúsitókar mert az is letörött.....
2000es évjáratú Aprilia RS125 Arrow sportkipu 19800 km van az egész blokkba 3000km-el ezelőtt volt motorgenerálozva új láncszett ... jó gép scak elcsúsztam vele
YZF-R125?
mit szeretnél az rsre? mikori a mocid?
nemtud valaki egy fasza moci bontót ?lényeg h kapjak cuccokat az RS-re .....
mid?
Enyém eladó
ha valakinek van kölcsönbe, már az is jó lenne sablonnak, karbonszövetből csináltatnék. Vagy üvegszából. Bár a szénszálas egy kicsik exkluzivabb lenne. :D:D
valakinek nincs eladó pályaidom szettje? estleg cserélnék az utcaira... persze ráfizetéssel. Friss festése van, rálakkozott matricák... adom hozzá a lámpát is, stb. Kivéve a vezetőülést. Ha valaki kiváncsi lenne, miért... télen át akarom épiteni az rst valami gp replikára. Legalább lesz mit szerelgessek.
Üdv vásárhelyi :)
az enyém eladó lesz 2009. május 19-én, és még csak messzire sem kell menned :) csak várnod másfél évet :D
Helló, ha van vkinek eladó motorja érdeklene.
Elérhetőség:
e-mail: forgo.geza@freemail.hu
MSN: forgogeza@hotmail.com
nézzétek a vidit! Kakucs
nahh akkor lehet találkozunk!vagyis ha te is mész és mi is megyünk akkor biztos ha találkozunk :D