Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is volt ilyen nekem az volt a baj hogy a dugóbol kitört egy darab
hehe nekem a Natixnál hagytak ki 2 csavart, itthon találtam meg a helyét...
Szó sincs gumi bakról sehol se.Az lesz a gond amit Jamal mond nem forog a kiegyenlítő tengely,nézd meg hogy a fogaskerekek jelen vannak e mindehol meg vedd le a kiegyenlítő tengelífogaskerekét és nézd meg hogy forog e rendesen(bal oldali dekni alatt a legfelső fogaskerék középtájt)
kalocsa
ebben nemtok most segiteni, blokkot még szerencsére nem kellett kiszednem, de megnézem hátha látszik h van e gumibak.
rsata!

Akkor oda nem is kell a blokk meg a csavar közé gumi bak?

Aki irt eddig kösz szépen!
csak nehogy olyan faszán állítsák be mint tytnek, tankba is önts olajat sztem , meg ne ragadj
blokktartó csavarokat nézd meg h nincs e fellazulva akkor is kurvára tud rezegni
gergő hova valósi vagy?
ilyen nekem is volt.. de nálam a kiegyenlítő tengely nem forgott... úgy rázott hoyg elzsibbadt a kezem fél perc alatt... nézd meg a bal oldali dekni alatt hogy jól van-e a fogaskerekekkel összerakva
Szevasztok!
Most vettünk egy 94-es évjáratú rs 125-öst és hát annyi gondom van hogy ahogy beindítom ráz a moci de annyira hogy rezeg a seggemnél az ülés érzem a kormány nál és ahogy jobban húzom a gázt annál jobban! Azt mondták hogy sokmindent kicseréltek a motorba fellett ujítva de ez látszik is de ahogy megnéztük a gumi bakokat elhagyták mondenhol ez lenne a baj vagy a motorba a főtengely csapágyak? kérlek segítsetek!
pfff, miért nincs valaki a közelembe
Veszprem
Hát ez van... Nekem nem volt semmi gond.
hova valosi vagy?
25ezer Forint az 1000es szervizert?
Az szep, nekem ugyezeket megcsinaltak, 12ert, itt a Ring Autonal.
Voltam a Millenel egyszer szervizelni, olajosan, koszosan kaptam vissza a gepet+ 1 csavart nemraktak vissz az oldalidomba, amit csak kesobb vettem eszre. Szerintem oda nevidd...
tök szép az rsed:))(a volt rsed...) nekem most lesz/ van rsem... csak nyitva lenne a köz. felügyelet h meglehetne már a jogsim:( remélem nem lesz semmi baja az rsnek... mert ha igen akk
vasárnap elviszik az rs-em! :(
blackdragon te jössz?mondta ata h van kedved
nagyon helyes...vegyél fel msnre,gozsidav"kukac"hotmail.com
*Kizáró
Hello! Én is csatlakoznék a Mátrázáshoz ha lehet és nem kizásó ok az AF1 .
Egyébként azért mondtam délelőtt a CDI-t, mert gondoltam hogy nem lesz úgyse megcsinálva. Hát kellemesen csalódtam :P
500as szervíz nem volt, 1000-es volt csak.

Dunakeszi Millie-nél vettük, oda is vittem. 25ezer FT volt az egész szervíz.

Mostantól 4ezrenként kell, de gondolom ezzel mindenki így van.
RsPetya, nem gond, te vagy a huszadik aki visszamondja.. :S De megbocsátok.

Elég korrektnek tűnnek ott ahova jársz szervizre, hol van ez pontosan? Ilyenkor sajnálom hogy nem ilyen helyen vettem a motort, én álmodni se merten CDI fojtás kiszedésről, meg kipuff berhelésről.
Mennyit kért el a szervizért (gondolom ez az 500as volt)?