Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kozponti telo az kuka, azt cserelni kell. elso teloba meg olaj kell ha folyna lennt akkor meg szimering is. powert meg ne allitgatsd el az jo ugy 7900on
má belefujtam egy csomó tisztitó sprét és még mindig nem mozdul:( kb 3-4mm tud csak csúszkálni:( és akár hogyan próbálom kihuzni nem megy ,próbáltam csavarhuzóval finoman feszíteni, úgy se indult meg:( te milyen sprével fujtad? vagy hogy jött ki?
nem folyik
csak szerintem kurva puha. kicsi hupli és már üt is. vagy ez ilyen?
ha az első telód fojat akkor valószinű szimeringezni kell!
skacok a központi telóm folyik. azt hol tudom javítani?
és sztem az első is szar :) arra valami orvoslás?
meg azt mondták, hogy lehet okosítani a powerszelepen, hogy elöbb nyisson( most 7900) van annak értelme? ha előbb nyit akkor elöbb jön az erő?
Ata ha leszel msn-en szólj már légyszi!
persze, a hazat is takaritsd ki, addig puculd mig normalisan csuszkal benne.
Ennyi. Én is eladom amíg tudom
eggyire betud koxosodni?és ha leszedem róla ezt a sok koxot akkor jobban fog nyitni?
Szétment az Rs !Csont száraz volt a henger,meg minden más!nuku oil
vmien sprayt fujjál oda ami oldja az olajat , mert szarrá van koxolva a powered azért nem jön ki.. nekem is ien volt. sok sikert.
valaki megtudná mondani h hopgyan jön le az rs-ről a power szelep? mert kivettem azt a 2 csavartm ami felfogja,de nem to kihuzni vagy az hogy jön ki? mert 1 cm jön csak ki és utána elakad valamiben.
sajna ez igaz
00Rs125 köszi szépen bocsi hogy nem hívtalak de most jöttem haza Német-ből.
majd kereslek akkor
Aki hülye...
Amugy szivesen, hogy leirtam nektek az egesz "izet" au ujsagbol ..
Nem tudom még hogy lesz! De tuti megyünk!
sátor? mi szombattól hétfőig megyünk
Jaja megyünk! Mostmár végre jönnek haverjaim is leszünk páran
5év gari...a vázra csak!(eszongyák)
sry ezt gyorsan irtam es kicsit ertelmetlenul :)
uff, hat en most fogom a motoromat vinni, mert ket kabel nem kap egyaltalan aramot, megneztuk villamossagi szerelovel, szal azt ki kell cserelniuk + meg kell javitaniuk azt is, hogy miert folyi ka tomitesnel olyaj a vizhutesembe !
Majd megmondom mennyit kellett erte fizetni, de hat csak garancias, vagy nem nezik semmibe? :(
elvagy te tévedve,garancia csak papíron létezik ezt jol jegyezd meg.
nekem bejon a motor es szerintem jovore ilyenem lesz, nemtom miert lenne szemet domb ...
5 ev garancia ... szal ha vmi gond van kicserelik nem a te penzedbe kerul
most is jösz madarasra?