Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helo mindenki! segitségre lenne szükségem ma raggel levettem az rs-nek a kuplung felöli dekniét.mert ahol a kuplungbovden bemegy a blokkba/deknibe/ nekem ott mellette kinyomta az olajat.valaki tudna segiteni hogy oda milyen tömitést kell tenni? vagy valami ?
Sziasztok! Valaki nem tudja , hogy mi szerint és hogyan kell az RS kipufogószelepjét beállítani? Ti mivel takarítjátok vagy, hogy az RS vázát hogy ne maradjon foltos?
kb 5 centit vágtam!
a hátuljából vágtál vagy uj segédvázat vettél?
Nekem komplett rendszerem van. RS 125-re 2001-esen volt.
Jah és még sárvédő is!
Pályaidom eladó 55 ezer forint faridom, oldalidomok, alsó összekötő, fejidom érdeklődni Tominál lehet msn= barcelona16@msn.com
Menj be márkaszervizbe szoktak lenni használt de jó állapotú gyárik...mi is ott szerváltunk...
tud szerezni/van valakinek gyári hátsó dobja rs-re? nagyon fontos lenne!
sziasztok!eladó a gépem,ha valakit érdekel,kép az adatlapon(Rossis)
Beszéltem vele de mondtam neki is hogy amit most írt nekem az nevetséges
nem sikerült neki . az kérdezi h a vázat nem cserélnéd-e el vele úgy h fizet rá neked? gondolom az sms-ét megkaptad?
Penis controlt nem tudtam ledumálni
Kész van Fucky-nak az Rs-e!

Még nem végleges jön rá a rózsaszín festék (nem vicc)
Haverodnak mégse sikerült levizsgáztatni?
helo! valaki tudna nekem segiteni? mennyibe kerül az rs-be a gyári méretű gyűrű szett az elég ha csak gyürüzöm a mocit?
Hello !
Érdeklődnék h van-e valakinek eladó magyar papiros (rendszámos ) rs 125 1997-től váza ? esetleg rendszám mélkülit külföldi papirosat beszámít-e?
Email cimem: sanyi8787@freemail.hu
msn címem is ugyan ez.
Csak érdekesség kép, még ezen is gondolkozom bár nem R6 de azért jó az ár érték arány kicsit érdekes hogy ilyen árban van :http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Szerintem az lesz az,azt mondta nekem is hogy azért adja el mert nincs rá idő( azt hiszem festő vagy ilyesmi)http://www.hasznaltauto.hu/ker...
A gyári piros-fehér-fekete fényezésű R6?Mert ha arról van szó azt mostanában nem nagyon láttam kb két hónapja.Személyesen nem ismerem a gazdáját a motort se igazán,annyit tudok neked mondani hogy mikor látom mindíg tiszta a motor foglalkozik vele a srác.De mondom mostanában ritkán látom.
Sanyi.K!
Dobj már meg lécc egy msn címmel vagy emailal! köszi
grrr itt még hajnal óta esik mind1 úgy is mennem kell dolgozni :S
vegyél fel msnre. rsatta@citromail.hu
milyen olaj volt benne?