Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti Szoboszlón van egy eladó R6-os 2000 évjáratú a gazdája nagyon dicséri, nem ismered vagy nem tudsz valamit róla tényleg olyan jó állapotban van?
asszem hengerednek is
szép időtök lesz!
Ha 8-ig javul valamit a helyzet és 20 fok fölé megy a hőmérséklet akkor igen.
Te mész rocky?
ííjj.. :S
Ma voltam a Matraba, nagyon elveztem, kurvajo hely, kentuk is neki jo ideig. Aztan jottunk hazafele haverral M3ason, egyszercsak hatso kerek beblokkolt 140nel, aztan hello kitty. lealltam az ut szelere es nemindult. Forog az onindito, csak nemkap ra cucc. asszem a dugonak annyi.
Hetfon vittem volna 4000es szervizre. Viszem is, es nagyon remelem hogy garancialaisan megcsinaljak.
4000km, nevetseges
De azert jo napom volt, nagyon kiraly a matra, egyszer mindenki menjen el
Kibaszott jól néz ki...nagyon megfogott
amúgy nincs valakinek robbantott ábrája rs hez? elküldhetné
köszi elöre is
mustad@freemail.hu
valószínű hogy ott mert tegnapelött plajcseppket lűttam a bal oldali idomon belül olyan helyen ahova valószínű a henger és kipu találkozásánál esik le az olaj. vagyis csepg.
és ezt hogy lehet egyszerűen orvosolni? hogy van rögzítve? lehet, hogy csak húzni kell a csavaron?
lekéne álljon, kifúj vhol, valszeg a hengernél.
Hali skacok
ha befogom a kiput lekéne hogy fulladjon a motor?
befogom és ugyanugy jár. lehet h valahol kifúj?
Így állnak most a dolgok. Elképzelhető hogy holnap délelött pont oké lesz a szitu.
Hát gondolhatod hogy énse önszántamból vettem fasszopó partizánok nagyon bekeményítettek
Blackdragon kész van a távtartód!
ha szokott lenni minden hónapban akkor majd érdekel de most motorozás van,gonodlom ezzel te is így vagy
eddig árban az én ajánlatom a legkedvezőbb
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/77723/
Nekem meg egy eladó 2001-es RS125-öm.További info nálam,jah és 420000Ft
nekem meg van egy eladó 30-napos BKV diákbérletem 1280 forintért (a gyári ára 2950 Ft)
Van eladó pályaidom 55 Ft!
jaja szerelőm mondott vmi betüjelzést az olajokon és sztem ezen a power1 racing-en G-van ami a szerelőm szerint nincs is valójában... de majd most vasárnap megyek vissza beállitatni az RS-t és megkérdezem töle hogy ezt bele merjem e rakni.... amugy r2-t lehet még kapni?
Valahogy így gondoltam én is
ha esik akkor meg marad a jövőhét.
ezt hogy érted? Én reggelre beállítom a vekkert, kinézek az ablakon, megnézem a met.hu-n hogy milyen az idő a siófoki webkamerán. Ha nincsenek vízcseppek rajta, akkor bedobom az esőruhát a csomagtartóba és letépek Kakucsra.