Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Nem tudják" --szerintem nyugodtan tegeződhetünk
ha lesz motorod,vedd meg az én jó ballonos gummáimat..na azzal már nem lesz alacsony
volt b.nőm öccse is közel 2 m és 50es keeway choppival jár a 200as djebel mellett
szegény Joe akarsz beszélni róla?
Hello srácok!Segítséget szeretnék kérni.Nem tudják h itt a fórumon kinek van 2006-os (új szériás) Aprilia Rs 125-öse?Előre is kösz
behódolni azért még nem kell...
bizony . ott nincs élet
úúúúristen
Neked krosszmotor való öcsém nem gyorsasági Lefényképeztethetnéd magad oldalprofilból a motoron. Kíváncsi vagyok hogy áll Akkor én a 173 centimmel a tökéletes kategória vagyok
Geri a colos? Akkor mit mondjak én a 195 centimmel és RS-em van!
Hulla ciki ezt 160 -centis 16 éves tiniknek fejlesztették
Te colos
ráhúzós v csavaros a dob amit hírdetsz vaterán?
hát a pláza előtt a csajoknak minimum egy 600as motoron kéne vigyorognod,de az is ciki szerintem,vegyél inkább egy BUSÁT ha neked az a fő szempont hogy mi ciki.
én a 189centimmel cikiskedek még jogon is ha arrol van szo
Nem baj, legalább ez már nem Vmaxot kérdez...
Kornél tegnap átgondoltam már 10X
Barátnőm nem nagyon engedi viszont
97es RShez 1es fokozat fogaskereke kerestetik. valaki?
Egy ilyen 125-os gep max mekkora emberkenek nem ciki meg ? Szeretnek egy ilyet venni de valahogy kicsikenek tartom igaz meg kezdo motros vagyok de egy 183 cm alkatal hogy nez ki ez a motor ?
Sráácok hiper sebességgel szükségem lenne egy plexire.. 2000-es évj. rs-emre kéne.. valakinek van?
De Bence egyszerűen nem tudsz vele lassan menni
2500 alatt tépi a láncot, 3000 fölött már harap és 6000 fölött tombol dúl-fúl visszaengeded a gázt akkor hörög, durrog brutál a hanngja egyszerűen nem lehet vele lassan menni Megyek azthoszem nagy lazán lenézek 150 ,60-as táblánál.... Szörnyű
Ja és a link meg a elmaradt kép h összehasonlítsd

http://www.sportrider.com/feat...
Jó de ez az egyedi esetek eggyike Amúgy én autóval is 200-körül szoktam menni ha úgy van. Tegnap este Suzuki út Esztergom felé egy barátom 406 Coupé-jával 230. Nem érdekel semmi már.....
mifelénk csak "hidegnek" mondjuk
"onnantól meg cidri"

halkan megjegyezném, a cidri cigányul annyit tesz hogy "hideg"
Tényleg keveset megyek vele!

Dávid csak h nyugodt legyél tessék egy kép és egy link.... Sv padon 110le 2004 RR 106 és elég kevés nyomaték az Sv-hez képest Ezen még van 2 Raptor nyitott sportdob pluszban ugyhogy biztos több.
Persze az RR 30kg-val könnyebb is
De szarok az egészre amúgy is h melyika több le meg stb. Csak nem volt igazad ennyi
Attól függ mihez hasonlítjuk...
A közlekedés többi résztvevőjéhez képest elég brutál