Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3.nyél inkább 1 R1 nyergében észveszelytő:D vagy hasonló kaliber,nem kötekedés,de tényleg.
pár hónapja még arról prédikáltál, hogy megtaláltad az utadat és a biztonságos motorozást és nem éri meg gyorsan menni és h csak ésszel, mert a barátod meghalt.... :(
igazából már akkor tudtam h 1-2 hónapnál tovább ez a fajta elhatározásod nem fog tartani...
Akkormég nagyon keveset mehettél a géppel, pikkpakk meglehet szokni mekkorát húz, nemolyan életveszély, az, hogy most húú aztán kapaszkodni kell mint az állat, mert hűűűha. RR jobban megy mintaz sv--- és ottse kellett annyira. első 50km fura volt, onnantól meg cidri. DE tiszta szégyen, hogy neked 100le felett kezdődik az élet, főleg, hogy az sv keréken még tán alatta is van :D
De még milyen

Tyt az élet 100Le-felett kezdődik amikor egy 3-as nyélnél az agyad a sisakod hátuljában figyel miközben te azon küzdesz h ráhasalj a tankra mert úgy érzed leszakad a kezed ja és felváltasz negyedikbe aztán pislogsz mint a szemafor h 200 fölött vagy és a nagyi meg előtted 80-nal a Skodriban Az a finom érzés JA és mindez pár s alatt
ahogy mondod :P
mindegy,csak vedd le a szemellenzőidet és lásd azért hogy aprilián túl is van élet,ennyi.
Bocs Tyt ezt nem hagyhattam ki
ÁÁÁ a veséje meg a mája még nem fáj csak a cerka nem áll fel már időnként
nesertegesd mar szegenyt! csakanapozin
kokszos anyukád hátának a közepe! :D
megragad az összes.... kivéve az enyém remélem a visszamaradó 3 hónapjában ezt a jó tulajdonságát meg is tartja...
kuplungról jut eszembe, nekem a motultól oyan lett a kpulungom mint a vaj... valami gyönyörű!
tyt te kokszos vagy nem?:) mesélj már! fáj a veséd meg a májad?:DDD
sőt 50ből 60 megragad mi?
nemvitás,rs125 a király,50-ből 40 megragad,reméljük benne les majd a fiatalember is a szerencsé 10ben
A nagy jótevő Zéééééé
Hódoljatok beeeee
észrevettem Z3, hogy te vagy a fórum örzőszentje, a nagy bölcsbagoly, aki mindig megmondja a jó utat és az erkölcsileg elfogadható viselkedési formák felé tereli a fórumozókat...
ha unod miért nem mész a tzr50-be?
Igazad van papa!
De nem vagyunk rokonok,még ismerősök sem!
én többet kérnék érte sztem :D
javítás: mindenki, jótanács
Kösz, hogy már minden ki aki rosszul ír rokonom.
(Amúgy meg ez már kezd kicsit lejárni szóval új kéne.... )
Ja és jó tanács: ha a szilikont fújsz a gumira úgy lehet a legnagyobbat taknyolni …
Na nem hergelem tovább magam megyek Kecskemétre forgalomba vezetni tegnap gilera runner 180assal mentem a haverom pedig MZ-vel hogy tanulja a váltást.
már 9 pénz a műszaki,de sebaj
Na de most őszintén az ilyen motort minek adják el? Megvették a gyereknek első motornak az fikkantott vele eggyet aztán rájöttek, hogy talán nagy lesz még neki? Mert nem értem mi abban a biznisz, h buktam rajta közel 4 kilót egy év alatt...
kezd uncsi lenni...
Te nem tuning valami rokona vagy? (hozzá szólás)= egybe kéne
Ne vedd mellre tuning
Szia

Te ezt a hozzá szólást mire írtad mert ha a mocidra akkor érdekel!
Írj köszi!