Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja, van. Mikor felváltok magas fordulatról és ráengedem a kuplungot akkor csúszik meg, valamint ma vittem személyt és 5.ben elkezdett felpörögni :(
aha
holtjátéka a kuplungnak vagy mire érted?
kuplunghézag van?
Új olaj, kifejezetten 2 üteműbe való váltó és kuplungolaj, vmi jó drágafajta , de nemtom miért csúszik. Ha öntök még bele vagy 1 decit attól lehet vmi baja?
Ha sok akkor nem, a kevés akkor válszeg elégett és azért csúszik, vagyha nem belevaló, vagy régi kaki olaj van, akkor sintén elégett és azéé csúszik.
Hali! Szerintetek ha túl sok vagy túl kevés olaj van a bokkba az okozhatja, hogy a kuplung kicsit megcsúszik néha?
azt hittem hogy nagyobb fogyasztása van az rs-eknek..a 70cc robogombol kiindulva..
Simán megeszi a 8 litert. Ez egy benzintemető
múltkor engem is elkapott rendesen..:)
2év múlva eladod? hm hm...emenek lefoglalózom:D
ha jóltudom Mito7gang-nak van egy eladó,őt keresd ezügyben%
Boccs a az emailem:nagyzolika@citromail.hu
az enyém is eladó lesz kb. 2 év múlva!
Sziasztok!

Érdekelne engem rs125 2005-2006os
Ha van valakinek ilyen jó áron akkor
dobhatna egy emailt vagy itt a számom 06-20-391-9664
Holnap megyek eggyet megnézni de azért minden lehetőség érdekel!
Ja meg tényleg megbírja enni a 8 liter 100-on?
igen, köszönjük, h visszaolvastál!
amúgy nem vitás, RS125 a király!
legalább te vetted a fáradtságot és visszaolvastál(és beláttad)
vissza olvasva ugy látom kicsit hülye kérdés volt vagy is nem kicsit nagyon
Ezekkel a kérdésekkel találtál! (Visszaolvastam... )
kezdőőőőőőőőőődik
hy all!szeretnék érdeklödni hogy a gyári rs125 mennyit megy ?és fogyasztás/100km..most állok motor vásárlás elött és még döntés képteln vok a cagiva mito és az rs125 között..mien árban lehet beszerezni alkatrészeket netán valami weboldal?
Hali! Szerintetek ha túl sok vagy túl kevés olaj van a bokkba az okozhatja, hogy a kuplung kicsit megcsúszik néha?
nem mondtam h szerinted nem élvezhető az utcai motorozás!
idézz már tőlem pár sort amikor aztmondtam hogy az utcai motorozás nem élvezhető.

van aki a szadó mazót szereti van aki meg csak ala natur
ne legyél ennyire irónikus.
mellesleg meg ne sértődjetek pályázók, énis nagyon élem a kanyargást a kamionparkolóban (és az még semmi egy igazi pályához képest) , de azért az utcai motorozás is kurva jó tud lenni, annak minden szépségével és rútságával.
én speciel kibaszott boldogan ültem le utána itthon hogy hú bazzeg átmotorztam egy baszott nagy viharon, meg elkapott egy jégeső. bár lehet csak nekem okoz örömet mindenféle viszonyban kipróbálni az RSemet.......
Istenem elkezdek utcán motorozni ez észveszelytően marhajó élmény lehetett,kár hogy a gömbvillámok ritkák,akkor egész este járnám pusztát