Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sírjanak is!
hu bazz ez igazan kiraly lehetett!
igen, ilyenkor minden palyazot a siras kerulget h ez kimarad az eletebol
Az fasza bár én nagyon meglepődtem amikor Balaton felé 120-130-al végig a fogyasztásom 4,9 lett.. városban meg lazán beissza a 8-at
ja mégvalami, odavissza folyamatosan 130, 100kmre kiszámolva 6,2 lityós fogyasztás jött ki. sztem az nemrossz!
Tegnap elég extrém körülmények között motoroztam, és itt jön ki az utca varázsa, pályázók ezt sosem fogják átélni. Szóval este át kellett mennem sheftelni szegedre, és időspórolásból motorral indultam el... Kiérve a városból naggyon dúrva látvány fogadott: 360fokban villámok mindenfele, de nem kis picsa villámok, hanem elég bikák. Volt légköri is ,meg volt ami levegő-föld típusú volt.. Szél persze kurva erős, mondanom sem kell... Para elég rendesen bennem volt! Ilyen kegyetlen villámlást én még nem basztam! másodpercenként 20! Szegeden elmentem a találkahelyre, mire odaértem elment a közvilágítás.. Lerendeztem az ügyet 5 perc alatt, hazafele jövet már dörgött is elég rendesen! Számoltam h milyen messze vannak a villámok, hát volt olyan geci ami ilyen 100m-ekkel az út mentén csapott le, és akkorát dörgött hogy majd" leestem a motorról.. Tipliztem haza mint állat, fostam kegyetlenül, és a legdúrvább h tök kihalt volt az út, ilyen nem nagyon van errefele itt a 47esen.. Hazaérve a városba, a garázstól kb 1 km-re elkapott egy fasza kis rendes jégeső.. Elég király volt! De hazaértem 1ben, meg a motor is! Hát jó kis kör volt az tuti, csak fostam mint a galamb!
A motor meg le van tesztelve hogy jégeső álló!
fennt vagy nekem msn-en?

ha nem akkor akosgadorosi@hotmail.com a címem vegyél fel
nah
hát mondjuk az is

meg 1 gyorstalpalónak is örülnék
MSN?

könnyűfémek
2 oldal az egész

de nincs itthon a könyv
Itt vagyok.....
Na mi kell?
Puska?
Joe-Z (reélem benézel ide még ma este)
Kéne 1 kis segítség Anyagismeretből
Más is segíthet, csak Joe mondta 1X hogy tanul anyagot a fősulin ....
PLÍÍZ HELP MEE
elküldtem de nem ment át vmiért!
na akkor nekem is küldjed... ha már kurva marketing,külker szakra járok xlzx@citromail.hu
aj aj akkor lehet nem kezdek bele...végülis jön a Harry Potter 7...azt is kikell olvasni... jut eszembe van kötelező olvasmányunk szerdára...fujj további jó munkát
nyugi, a Road Rideres még hosszabb, de az "szakmailag" sokkal érdekesebb, ez a mostani elég lájtos lett, dehát ennek ilyennek kellett lennie.
Amúgy az egyik Road Rideres srác szerint annyira hosszú, hogy karácsony óta azt rágja
Engem a szakmai oldal érdekel a motort ismerem
elfogom olvasni csak picit hosszú
végülis.
mellesleg 17 véleményt is kérek, nem feltétlen dícséretet, kritika is jöhet, de csak szakmai oldalról!
adok érte egy VT-s RS képet!ok?
ezt a népszerűséget! Eddig 17en érdeklődtek bár nem tom ezek közül ki az akit érdekel a szakmai oldala. A motor oldalról sok újat nem fogtok találni, csak olyan hülyeségeket hogy csak na! srácok, bármi nem valós adat van, nem véletlen! A tanár nem ért hozzá! Én meg siettem!

Z3, Road Rider, ja! :D azis megvan, ha érdekel, 200ftért átküldöm
hy
tyt ha nem gáz akkor dobhatnál egyet ide is danner913@msn.com
de sztem a jolly-k a legjobbak rs-ekre
sztem:P
hát pontosan még én sem tudom mennyit dob az elektronika,de én egyedi olasz csővel fogom használni
figyuzzatok már az elektronik a sztetek kellene a jolly rendszerhez sokat doban rajta? vagy egy karbi
?
MITOGERI! bocs hogy csak most írok:
nah motorral még semmit se csináltam, elvileg az új csövem és elektronikám jövő 7en érkezik és a versenyidomokat is megrendeltem. Csak azokat nem tudom mikor érkeznek mert neten vettem csehországból ...
következő versenyen nem indulhatok (eltiltott a doki), de kijövök szurkolni nektek