Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincsbenne semmi!
nemnyultam a motorjához mert felesleges!
aki 2006os gépet vesz az nemazért veszi meg hogy egyből belenyulkáljon hanem azért mert egy megbizható motort akar amivel elmehet párszáz kilométert minden probléma nélkül...nem?
de egyből megint hogy tuning? gondolom a széria motort azt kimotoroztátok
2006!
melyikben? 2003 vagy 2006?
Aham de mégis mire gondolsz?milyen élettartamu?
Neked milyen tuning van a mocidban?
azt kérdezd meg mennyiért csinálják! mert én a feléért telepitem neked a 10pacit! de komolyan! 5perces móka kb! semmi többet nemárulok el róla! jah és nem 10paci hanem anniyhogy nemlesz benne aszem torpanás azt annyi...
kifizeted rá a regadót meg minden szart és majdnem árába vagy...kb ez a bukta benne...
meg krédés milyen állapotba van a mocc
Mondom h nem tom h h van ez azért kérdeztem!Holnap megkérdezem még egyszer!
Nyugi van kicsi rigó.
akkor ha a kipuff 3paci ami reális akkor szted egy chiptuning annyit rádobna? és nincs chiptuning...és nemhibátatlak mert sok fasz beleirja hogy chippes elektronika meg sok faszságot...

Tyt te milyen elektronikát vettél és mennyiért? és attól kijött az 5-6 közötti torpanás?
Eddig is normálisat írtam!Mondtam,nem viccelek!
Na ugye, hogy tudsz te normális kommentárt írni. Már azt hittem 2 rekesz sör tombol benned.
Ha elviszik eladom,ha nem akkor megmarad!Nem létfontosság,hogy elvigyék!
Nemrég lett kész,reszeltettem stb. most szeretném élvezni kicsit!Olyan áron hírdetem,hogy ha annyiért elviszik akkor asszem lemondhatok az új érzésről (mert egész más lett )
scoefield te ne profitáljál inkább ad el az apriliát mert lassan lejár az ingyenes hirdetés.
Csongi én ezt meghagyom másnak
Azt hiszed viccelek?Komolyan tudnék profitálni belölled!
scoefield papa te már láttom vágod a témát
Ja értem. Amúgy még anno hogy jött ez a kínai maffia dolog ?
kössz
szeretik az ilyen kis fiúcskákat !
Még 1 kis lét is kapnék érte
Szal gyere csak tuning
leszophatsz
Nem vágtam h 50-essel fel lehet-e menni
semmit
jah de amúgy csak ilyen apró kis csiszolni való hibáim vannak. Utána pedig Csongi megtanulja mi az a metafora