Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha mi elmeroggyantak vagyunk akkor légyszives fejtsed ki bővebben mire gondoltál chiptuning alatt!

amúgy egy kipufogó szted hány lóerőt dob egy 30lovas RS re?
árvízkárosult balfasz

te mit csinálsz a motoroddal a hegyoldalban?
NA sok okos tojás!bejön beugat egyet és azt hiszi h laza tőle de kurvára nem!na mind1 nem fogom itt osztani oldalokon át!Én kérdeztem vmt nem kijelentettem ti elmeroggyant okostojások nekem is a Szabó Nándi mondta mondjuk tom nektek nem mond semmit ez a név .......és miért kéne injektor egy chip tuninghoz te nagyokos szerencsétlen..................látom nagy volt a sor mikor az észt osztották!Ez nektek egy forum h bejöttök beröfögtök vmt kiröhögitek a másikat azt közben akkora egy árvizkárosult balfasz vagy mint az állat!Na szal le lehet állni Csak kérdeztem vmt!
miota injektoros az rs? talan átfabrikaltad rá az sr di-tech rendszerét? ?
Ennyi Ata:)
Ebböl is láccik mennyire vágod az egészet
De ez inkább siralmas
a te 16614-es hozzászólásod viccesebb volt ne félj
Ja, meg a turbófeltöltőt és a nitró-kittet se hagyd ki belőle
Valaki milyen kibaszott vicces!Mindejárt beszarok!
chip tuning meg 10Le...és még vegyél rá nagyobb karbit meg kiput és 55lesz ,szerintem a következő GP-n indulhatsz is.....
marea alatt ben van még a katalizátorod? mi mar dolgozunk az ügyön h ne legyen...:)
Ki és mit tud arról a gyári Aprilia chip tuningról?Én annyit h 10 le és elveszti a motor a garanciát
BMW tudja az EU4-et
Valahogy nem veszem észre hogy erőtlen
És 10 évvel ezelőtt kb fele ien erősek voltak a 3 lityós dízelek ...

(hamár így az autót szóbahoztad)
Ez alap
Szóval srácok b@ssz.tok ki a katalizátort vesszenek a környezetvédők
Jah hát ha már a katalizátor kikerül az egy nagy előrelépés
Ezekkel a k.rva Euro normákkal kinyírják a vezetés élményét (bár ezt mondjuk eddig csak autóban vettem főleg észre) Miután sikerült vezetnem keresztapám 1.6-os 5-s Golfját hát az b.zzeg egy akkora kalap sz@r Semmi hanng, nem szeret ha pörgeted, rugdostam a gázpedált 1, 2 nem szorít az ülésbe. Nagyon gyenge. Ha meg megnézünk egy 10-14 évvel ezelőtti konstrukciót (a Maris az pont ilyen) ááh ég és föld a különbség az utóbbi javára.

Sztem ez motoroknál is így lenne ha a gyárak nem mindig ujra és ujra tolnák fel a teljesítményt.
Ja meg nefelejtsük el h autókat 4-5 évente szokás megújítani komolyabban motoroknál ez 2 év
ok!köhi
gyári fojtás az nem az arrow által lesz kiiktatva
a katalizátor az igen!
nemtom, remélem sokat
viccet félretéve, az arrow által ki lesz iktatva a gyári fojtás, meg a katalizátor. Pár lóerőt tuti rádob!
Igen neked ment!És az nem tod mennyit dob rajta?
ha nekem jött a kérdés, akkor arrow rendszer, 96E Huf
jah megvan....motorline .hu
És plekót?Motorlinenak mi az oldal cime?
most van pár kipuff azokat próbálgatom majd...
május 28.án verseny!
Motorline nál van Arrow 100ért...
Az uj Rs-hez is lehet kapni valahol?nem tod?,,,Mert Én is szeretnék!