Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tod mit nem veszekedek veled leszarom a szaros véleményed!pfff...............egy vicc vagy és kész!nem irok többet !Én kérek elnézést!
Jónagy madárnak néznek öcsém. Mindegy, szakszervizek ilyenből élnek mint amilyen te vagy!
okosan beszéljél !ok?nem vok csicska és arra ne vegyél mérget h te megversz engem!Hülyegyerek tudd ám hánykilos vagy bmeg!
oksa!Annyi az egész h bementem megvettem a motort és beszéltem a főnökkel aki versenyzik (N Szabó Nándor) és Ő mondta h folytottan 15 le ha kiveszik járatás után akkor 35kb és van vmi szarja aprilia doboz ami egy számitop gép és minden apriliához van egy tuning program és azt mondta h kb.:9-10le!Csak ha ilyet raksz bele akkor elveszti a garanciát!Ennyiii!Csak ez a sok okos meg okoskodik!Nekem se az első 25-ösöm!
Anyázz csak. Elmegyünk rs eddel együtt foglak összeverni. CSICSKA.
Ossza uram (uraim)!Most itt az alkalom
hajrááááááááá Egy emberrel beszéltem na ebből lett bmeg 500000...........pfff ez egy vicc!És mégyegyszer mondom el én kérdeztem vmt!nem kijelentettem bmeg!És akkor Én vok a hülye!na jóóó asszem nyelvtan tanár nem ártana egy két embernek sztem!
ha velem sincs bajod akkor lécc fejtsd ki ezt a chip tuningos dolgot
anyád h van?
veled különösebb bajom nincs de azé válaszolok!kb 3le
döntök döntök!
sportrendszer van alatta sportkatalizátorral. Hát nemtudom min dolgoztok annyit mert kivágod beraksz helyette egy csövet azt annyi Egyébként ha megszűnteted a középdobot akkor brutális lesz a hanngja!
mert nem tudtad leírni
chip tuning
Dadis én soha nem kérdeztem ekkora baromságot chip tuning
Ajaj ennek már a fele sem tréfa. Chiptuning hűűű gyerekek valaki itt nagyon vágja a témát vigyázzatok,haver benézted a gépet, ez a technika nem egészen így működik ...Meg a chiptuning se arról szól amit te elképzelsz,de ha tévedek bizonyítsd be(szerintem magad se tudod mit is akarsz mondani).Hajrá!
Helyedben nem nevetnék.
LOL
ennyi robka
vegyél már visza gyerek,szerintem te vagy aki bejön és hülyeségeket beszél....
újgazdag balfasz hülyegyereke az elmeroggyant,te kretén! mit beszélsz itt chiptuningról? karburátron mit chippelsz ? az h a gyujtásnál is le van fojtva 1-2 rs az teljesen más tészta..a te nagy chiped az egy IC,ami szabályozza a benzin/levegő keveréket,előgyújtást..stb de hol talalsz iet a vasadban? remélem lambdaszondád is van katalizátor előtt+után....
Elnézést főnök ...
faszkivan az iyen és hasonló vicces hozzászólásokkal h 15 20 le. meg mennyit megy az rs? 213,214123515325
mennyit fogyaszt?
6,214142151231324 litert...
el lett sütve, jó volt, elég volt. stoppie usgyi aludni.
+15 és +20 lóerő között
Pontosan nem tudom

Te meg a sok csökkent elmélyű fogyatékos húgy hülyegyerekhez tartozol.