Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyönyörű ez a gép Joe-Z! Mikori?
nekem semmi bajom az sv-vel, én is gondolkodtam hogy a jövőbe jó lenne egy 650es csupasz
Mert az RS nem tömegmotor mi?
Nézd meg hánya írnak az RS topicba és hányan az SV650/1000-be.
Egyébként minden "elérhető" motor tömegmotor. Ami nem azt MV Agustának, Ducatinak, Benellinek hívják (és még van egy pár ezeken kívül(! Egyébként a GSX-R szériából pl sokkal több van ha már arról beszélünk miből mennyi van
ja ígyvan, a körlámpás jól néz ki!
itt mifelénk minden barom ezzel szab kilónyolcvannal a belvárosban.
nekem nem a kedvencem ez az sv650, tipikus tömegmotor... meg közelről megnéztem múltkor közelről, nem kápráztatott el semmivel..
persze biztos jó kis motor, csak nem túl karakteres szerintem...
Rsata most látam te Újfalui vagy! Majd a nyáron lehetne egy közöset verni:D úgyis átmegyek újfaluba egy párszor!CSak az a baj nekem endúró van meg itt szinte mindenkinek:D de aszfalton is lehet menni!
jó lenne az még fejidommal is
a fejidom nélküli jobban bejön
Joe-z ma volt szerencsém utazni egy 2003as Suzuki Sv650S-sel utána pedig mentem vele. Hát nem semmi motor oda felé mikor mentünk olyan 180-190el vissza pedig már én jöttem olyan 130-140el. Eszméletlen jó motor nagyon tetszik és bőven elég egy ilyen motor újra kezdőknek vagy kezdőknek. Áhh nagyon tetszik a motor
Hello
Szerintem sokkal jobban jársz ha valakit felveszel msn-en szerintem de megadom az enyémet is aprilia-rs-racing@hotmail.com vegyél fel és elmondom mire figyelj oda
csá
Köszi
Asszem:VÁMPAPÍR-ÉRVÉNYES EU FORGALMI-KPM-EREDETVIZSGA.Plussz az átírási költségek.
100-120e ft körűl szokott lenni kb.
Én is arra lennék kíváncsi,h mennyi a forgalomba helyezés?Külföldről hozott motor esetén,milyen papírok kellenek,hozzá?
A nagyobb baj az,hogy elvesztette a vezetést a VB-n.
köszi!
kár :(
4.
Pesek győzött.
srácok, hanyadik lett Talma?
Lenne hozzátok egy kérdésem... 290ezer forint egy 96-os évjáratú aprilia 125-ért mennyire olcsó? Vagy lehet vmi nagyobb baja is, mert amiket néztem 400 környékén vannak... Bár igaz ez 50ként van hazsnálva, de forgalomba helyezhető... Illetve nem tudja vki megmondani h mennyibe kerül a forgalomba helyezése? Előre is köszi! Üv!
Geri és Zsóóóti, szeretnék veletek beszélni (MSN-en) !

Fontos lenne !
haver ballagása annyira jól sikerült, hogy pofátlanul sok pálinkát megittam...

Mikey, ja, impregnáld le, azt jó lesz! nem ázik be!
Még egy opció: Esőbe ne motorozz!
ja..köztük te is maradsz..
huhh ballagsrol annyit h unokaöcsém ballagási kajáján az apja reformkonyhamániája és fogyokuraja miat szoptam..csirkehussal nem is volt bajom..no de szinte köret nelkül..csak salata? meg gyümilé..fostam mint a murcikutya egesz d.u fél levél lopediumot benyeltem mar..
más téma: esőruhát használ vki? nekem nyárra tuti kell majd.. v inkabb egy jobb bőrnadrág? és azt víztaszító val ápolni mint a dzsekim?..
Kössz!
helyes - helyes én is ettem ma az uncsitesóm ballagásán
mert telekajáltam magam pincepörköltel,és ha felmegy savam tuti kipakolok
amugy belefáradtam ebbe az agyhalál kötekedésbe,ugyis maradnak a 70iq-s gyerekek ha mindegyiket leugaom egyenként akkoris