Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom engem is sok hamvas hivogatott eljött egykettő megnézni...
volt olyan bazz 4km en keresztül probálgatta a motort és bazz annyit nemtud megtenni a büdös zsidó hogy felhív telefonon hogy bocsi tárgytalan! sztem tudja kinek irom ezt!
szal az hogy felhívnak az egy dolog...majd ha akezedben lezs a pénz akkor!

arra nemgondoltál hogy én hivogtalak?
mondjuk 2001FT ért elvinném
Kössz, jófejek vagytok
Ahhoz képest ma már a második mber hívott, hogy jönne megnézni

De ti vagytok az okosak ti tudjátok

xlzx, nem kell reklámozni mennyibe van, és külömben sem célom eladni mint leírtam!
Ha ennyiért elviszik, akkor ez van.
Kevesebbért nem adom, mert "talán" kibírom vele ezt a szezont
Szoval szeretném ha megmaradna ...
neked 5kilóba van,ne akarjál ennyit keresni,mondjuk úgyse veszik meg
neaggódj nemfogják elrabolni tőled ennyiért!
Tényleg nem. Azt csak keverni lehet.
Sziasztok szerintetek a Castrol A747-es motorolajat télleg nem tudja pumpálni a motorolajpumpálom szoval értitek Nincs kikötve a pumpa
Elöre is Köszi Norbi
:D addig vegyél babettát
És addig pdig talicskázok
Esetleg rollerezgetek
add el ,azt másfél év múlva köbö eladó lesz az én RSem :))
Igen srácok

Ez a Bencéé

Miért adom el

Őhh, igazából nem szeretném ha elvinnék, mert imádom, de ha ennyi pénzért sikerül eladni, akkor ez van. Lesz másik ....
Nincs indokom. Kevesebbe van 1 kicsivel, és ha ennyiért elviszik, akkor nyert ügy. Ha nem akkor meg boldogság a köbön!
Szoval nem megilyedni, ez csak 1 üzleti fogás

De szurkolok hogy ne vigyék el
Bár ha elviszik, úgyis lesz másik motor ...

Szoval ne aggódjatok, nincs vész
nem tudom, ezért linkeltem be mert én is kíváncsi vagyok.
Miért adja el?
bencéé
bencce váltóolajból csak castrol vagy motult vegyél. (amúgy nincs is olyan olaj)
persze hogy ismerem!
szolhattál volna mert lehet megoldotuk volna
na mind1...remélem kijutok Rijekába mert sulival vannak gondok egyenlőre igazolás kérdése az egész már kezdem az egészet leszarni...
az minek neked? toljá bele automata váltó olajat...nekem olyan váltóm lett tőle h jujj
Tuning! nálatok van kunszentmiklóson az a motoros bolt ahol lehet kapni "Xao Hau Pen 2T" váltóolajat?
szeva Fábián! mi van veled,jobban vagy már? szép nagyot buktál
rsnek is van egy olyan matrica amin rajta van a holtjáték beállítása , ha csak nem kaparták le..
Marha sok állítási lehetőség van rajta... mindössze a holtjátékot belövöd az előírtra és be van állítva (az enyémen(AF1) fel van címkézve a vázra belülről). A többi az elektronika dolga, azon meg nincs mit állítgatni.
ha nem a bowden szakadt el akkor lehet a powernek a vezérlőszarja ami húzogatja a bowdent.
Azon belül? mi lehet benne rox?
pedig sztem azt még te is megtudtad vna csinálni, halálegyszerű
zsolt (mito7gang)
most vittem el az új Rs-em gyújtásdobozát tuningra (Gnanihoz, ha mond ez a név neked vmit)
kiváncsi leszek mit csinálnak vele
majd beszámolok az eredményről
az a baj hogy 2 hét múlva érkezik meg