Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a JOHN DEERE-ra szavazok
papám
Valaki aki mezőgazdálkodással foglalkozik

Beszélgessünk a traktorokról
én se
Én még nem voltam
szerintem még beszéljük meg azt is h kinek a családjában hány ingatlan van,hány m2,és hány10milliót ér....ja meg h ki nem volt még dubaiban nyaralni...
nem arra tervezték ha nem dolgozni
Hát nem egy ötcsillagos szálloda
Ez belföldön lesz szóval max: 2-3 órát kell benne aludni.
Amúgy én is kamionos családból származom
Kamion bazdmeg... Ennél lejebb már nem süllyedhet a fórum. Kivéve persze a "metaforás" vitát...
Nem csak kamionos családban élek, aztán nekünk is van 5 db szerelvény aztán tudom milyen 1 hétig egy olyan fülkében élni
egy szar gumi árát mondjuk úgy michelin 125ezer :S
Joe, bennem is ugyanez a 2 kérdés merült fel

Apa idejönne hogy fejleszteni akarja a céget, adjak neki pénzt, elküldeném melegebb éghajlatra ...
meg tudnék nekiadni vagy 10 ezret
300ezret meg még a húgom 1millát
Te meg mivagy valami kamionrajongó?
Hova többet? az egy akciós gumi árát kifutja
Hát elég gáz ha már oda kellett adnod a zsebpénzedet
És mennyit adtál bele 80 ezret?
Hát ebben az MAN-ben nem hinném, hogy egy egész család ellakna. Ez egy embernek volt még elég régebben, már két ember is szűkösen van benne. De a háttérben látszódik egy Legnagyobb fülkés MAN TGA típus amiben már azért két ember is elfér.
mért kéne eladni ?
Ezekbe lehet aludni is a házat nem adjátok el?
Nem-nem ezekhez semmi köze. sikerült alá írni egy tender ami garantál 1,5évre munkát és jó tarifát. Így most találtunk hidraulikával fél éve felújított motorral egy 98as MAN-t, f fülkés 403-as + turbó. Most keresünk utána pótkocsit aztán akkor áprilisban indul. 3 hét múlva hozzuk el mert most még a papírokat kell intézni. Húgom meg én oda adtunk anyáméknak az összes pénzünket, hogy minél biztosabb legyen az anyagi háttér. Szóval idén nem lesz költekezés csak majd jövőre. Amúgy nagy motorról letettem szóval ha minden igaz akkor majd valami kis 125ös lesz.
Nyugi nem ugrok 600asra sőt még lehet várok több időt de valami komolyabb rs-t szeretnék vásárolni majd.

(kép illusztráció, majd ha lesz rakok be)
Milyen új gépet vesztek már?
Komoly Kamiont vesz

Hát igaza van Azzal lehet csajozni
Nem szabad elaprózni... "Ha lúd, hát legyen kövér ..."
minek 1000ccm-es Motor Egyből Kamion
kamion... nem motor
hát te veszélyesen hülyevagy