Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De végig akarja járni a szamárlétrát. 50-1000-1400 majd egy 12ezres tank.
az kicsi lesz.. sztem a zzr1400 vagy egy Busa jobban feküdne tuning képességeinek
milyen új gép?
ezt most csak beraktam, hogy legyen egy kis téma idén nem tok költekezni csak jövőre mert 3 hét és itthon az új gép
menj el,nézd meg..:D de ennyiért a frecciámat is megkapod friss műszakival+láncszettel+fékbetétekkel és pöpec blokkal
igazuk van hogy átbasznak, de te ezt nem fogod fel...
Takarodj a jó életbe, legyél magadra büszke h R2-t 2300-ért veszed. Amúgy ha lenne benned annyi, és picit visszaolvasnál, azt írták az okosok, hogy kokszol, és ha lehet, inkább ne r2-t...
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

ez milyen ? azt láttom hogy estek vele stb .... meg a lánc is rozsdás stb. de rendszámos és egész olcsó .... szerintettek milyen, azt láttom kéne rá költeni de kb menniyt ?
Azt ennyire jó ez a Castrol
Én Mobil1-et használom

Nekem ingyen van
jó áron veszitek, szerencsések...
én ennél azért "jóval" magasabb áron tudom csak beszerezni, 3800ért... a körzetben ez a legolcsóbb R2...
Kit basznak át te szerencsétlen? 2300ér kapom, akkor kurváranagyon átbasznak hallode... Istenem, ennyi faszfejet...
Nállunk is már 3. napja szikrázó napsütés és már bizsreg is a seggem hogy mehessek végre 1 kört
ma elég jóidő volt, itt 20 fok volt
Nah hello emberek!
Gondoltam beirom a nagy örömömet hogy mostmár lassan összeáll a gép
Tegnap az egész vázat meg a lengővillát felpolírozták szal csillog-villog
Blokkot is a helyére raktam mostmár csak aproságok vannak meg a festőtöl az idomok és már csak ez a kis jóidő kell és má lehet is motorozni
Pardi Motorsport
mondjadtok már cimet, ahol Nitro culákat lehet venni
ez a lényeg
itt is 2800 az R2...
hát akkor nekünk valami marha nagy tekintélyünk lehet a csillaghegyi motoros boltban ugyanis mikor először bementünk akkor 2800ért atták az R2öt... de biztos csak felénk van így...
nálunk Letenyén 3400 az r2 meg a tts,nyáron 2900 volt..de asszem átállok shell vsx-re
photoshop.... rs 125 600rr pufoval
Az a te bajod hülyegyerek h átbasznak az olajjal....
http://shop.unas.hu/shop_artde...

szerintem is, te okos ember...