Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komoly környék Zala megye
Mikor még nyaranként kötelezően nagyanyámnál kellett töltenem 2 hetet (gondolták addig is nyugton vagyok) akkor mindíg mindenki párlattal hajtotta a mociját Jó volt csak a Jawa Mustangokkal volt gond mivel azoknak nem menetes volt a tanksapekja és állandóan kibaszta a tanksapkát menet közben
A Pákai szőlőhegyek iszonyatos borairól nem is beszélek
Asszem ott ittam el az eszem...
Letenyei vok :)) Lentiben is vannak ismik meg egerszegen is..amugy letenyei a motor már 90óta, én vok a 3. letenyei tulaj,egerszege ncsak felújítva lett
Zalaegerszegen vetted a motort?
Laknak arra is rokonaim,történetesen a nagyanyám Lenti mellett,Letenyén meg asszem nagyanyám testvére de őket nem ismerem
szerintem akkor pedig használd még jó darabig..így jársz a legjobban ..motort ne makkor kell eladni amikor meg van csinálva
Csak abban az esetben ha mindenképp elakarod adni!
Nekem nem létfontosságú,hogy eladjam. Ha valaki ennyit ad érte akkor viheti-ha nem akkor megtartom!
Ilyen egyszerű a történet!Senkinek sem tartok 8mm-t a fejéhez,hogy vegye meg
amúgy meg szánalmas és általános jelenség magyarországon,h elkérnek 3-400ezreket a 20éves papír nélküli herevakarókért....tisz. a kivételnek..(és mondjuk utolag cseszhetem én is h elb..tam a motorvételt..)
..naja..amikor vettem a frecciámat,eredetileg 300at kért érte a tulaj,mert h fel lett újítva a blokkja és mutogatta is a zeg-is cagivaszervizes számlákat..mégis sikerült kiegyezni 190ben.. most meg én szívok vele tovabb..és hiaba kerül összesen 300ezerbe..a büdös életben nem adna érte senki többet 180nál mostmár....
1motor annyit ér,amennyit a vevő ad érte..
Látom te még mindíg leragadtál a reszelt gyűrűs tuningnál meg a hengerbe karcolt "DSR" -nél
Igazából azt is megértem,hogy bosszant az a tény,hogy amennyibe kerülnek az új cuccok a motoromba annyi pénzt még életedbe nem láttál 1be és valószínűleg ezért hisztizel itt nekem!De mivel nem kértem,hogy te fizesd ki ezért kussoljár inkább!Őszinte leszek:Mito7Gang-nak nagyobb rálátása van a komolyabb cuccokra mint neked!Alapvetően ez nem is lenne baj hisz nem vagyunk 1formák és nyilván nagyobb tapasztalata van mert ő gyakrabban jár pályára mint te!Remélem hamarosan rájösz,hogy nem elég 1 szerelőműhelybe lelkesen tanulni-néha pályaközelbe is mehetnél mert ott egész más technika van jelen Rengeteg hírdetés van és akad jópár ami rendszám nélküli és mégis ennyibe kerűl de te valamiért pont az enyémre élvezel?!Nekem ennyit ér meg a motorom és ez alatt nem vállok meg tőle,ennyi!Töröld meg a szemed-fújd ki rendesen az orrod és menj panaszkodni apuhoz!
Asszem kezdek bölcsebb lenni mert már nem tudom annyira felhúzni magam
*összeget
Igazad van tényleg kevés az ár!Ilyen alacsony öyyzeget adsz meg kiröhögnek!Kétszer ennyi az már reális ár lenne,és még akkor is simán elvinnék!
na ez nemtudom,hogyan sikerűlt de -mennyibe
Ha jobban végigondolom akkor még kevés is az ár
Szerinted mennyibe mennyibe fáj a lentebb említett felujítás?
hát én ugy tudom nem eladó de fogalmam sincs mert még mindig be vagyok baszva...
Ő tudja...
Szép ára van--

Nagyon fáj a fogad arra a gépre...
Miért eladó a mocid Bencce???? (vagymajdazlesz)
Most is eladó lesz a motor de csak az első dugócsere után
Bence mociját megszerzem magamnak
hehe a Tied is raj :)
Vágom egyből gondoltam.....

Fel merlek-e hívni ne viccelj már....
Agyoniskolázottak,mikor a feladás dátuma?Dec. elején adtam fel!
Januárban meg kikönyökölt,most meg szerelőnél pihen
Vqv: Hülyegyerek!oda van írva,hogy 4T-t veszek utánna?nem keversz véletlenűl danival?

JoeZ:a cím értelem szerűen az asszonyé de a telszámot ha felmered hívni akkok én fogok beleszólni!
Árról meg annyit,hogy nem létfontosságú,hogy eladjam és láttam 1 u.ilyet rendszám nélkül ebben az árban!
Tyt király a géped!!!
nálam 500as szerviz után a 4000es jött.
MSNen keveset vagyok, de a mailemre írj bátran, ott válaszolok!! tyt@vnet.hu
jaja van 1 két hasonló vonás ...ezzel a gumival vettem...800 kmnél tartok,ja tényleg nekem azt mondták h 1000nél szervíz és akkor elektronikaállítás,szted ez mennyibe fog nekem fájni? ...legközelebb msnen vagy plz csörögj rám mert ki van kapcsolva h mutassa a bejelentkezőket,nem foglak untatni csak pár kérdés
jó képek!! :)
Hallod, tökre hasonlít a mocink

Te nem D208al kaptad? vagy ezt a gumit már Te rakattad rá ?
hány kmnél tartasz?