Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is olyan 7 körül eszik! de a viz az 68fok körül szokott lenni nyáron a városba felment egyszer 86-ra tovább még sosem! remélem nem is fog
Télleg sok a 7.5???
Attól is függ hogy mennyire hajtottad...
De egyáltalán nem hangzik soknak...
A Vízzel meg basszál valamit mert nagyon sok a 100fok szerintem.
Nekem a eddíg még csak városi tögymörgéssel volt 40fokmelegben 100fölött...
Meg egyszer a Sport Pro-m melegítette a vízet... Meg utánna be sem indult henem kifújta a vízet.
Nekem az volt a baj hogy a hengerfejen nem volt meghúzva egy csavar.
Az egy picit sok 100fokos víz 13fok külső hőmérsékleten...
Nem gondolod??? Akkor menniy lesz 40fok melegben???
Ehh nálunk csak reggel esett ami délutánra elisolvadt.

Am a víz hőmérsékletnek kb olyan 95 fok körül a legkedvezőbb de még a 100 fok is bőven belefér.
Nah megjött ez a rohadt hó Igy aztán el is raktam a motort. Másfél hét hasznalat után ezek az észrevételeim:
KIbaszottulkurvajólmegy
Január van de amikor mentem vele mindig 13fok felett volt a hőmérséklet ami ugye nem meleg de a víz az mindig 100fokos volt! Nem sok ez 1 kicsit?
Annak hogy jol megy meg is van az ára 7.5öt fogyasztott ami a 2literes robogom után kicsit sokkoló hatásu volt 1 litykóval kevesebbre számitottam, de most a rossz idő beálltával ugyis szét lesz kapva és kicserélek benne sok mindent és majd akkor be lesz hangolva rendessen mert sztem 1 kicsit sok bengát kap. De tök mind1 menyit fogyaszt mert életem egyik legszebb másfél7e volt
Forza 2T
semmit nem kellett csinálni. 26E ft-ért az lenne az elvárt h kirepül a csomagolásból és berepül a helyére a fejodomon. de egyébként teljesen pontosan passzol, semmi para nem volt vele.
üdv mki!ma is motoroztam ,de szegény RS kicsit sáros lett,ugyh hnap ha nem lesz hó(! ),lehet mosni,na csak ezé zavartam
csáó
Nem tudtok használtan rs 125 be power szelepet? csak a szelepre lenne szükségem !!!
ha valaki tud akkor a glaubpeti@hotmail.com on jelezze előre is köszi
nem azt mondtam h hogy megy hanem h elég durván néz ki!
egyszer pedig volt 125os kategoriaba elso
jo de azt nezd h neked tuningos cr 125od van az meg full top tuningos, 130 korul ment 400on
Bikerboy és szerinted olyan jó az az Rs mégis megnézettem vele a hátsó gumimba a mintát!! ODavágtam a Hondámmal!!! Erről ennyit Ata nem iagazm van??
en elobe latom mindig 75os de nem gyengen megy
benceee! neked az a plexi egy az egybe ráment? vagy kellet vmit alakitani?
helosztok srácok!!! ezt nézzétek!
Én ha veszek nyáron utána gyögyház feketetére le lesz fújva az egész fekete plekó, kerekek lekrómozva vagy polírozva azt még nem tudom de állat lesz az biztos
na igen a másik szerelmem egy olyan volt . szürkében vagy feketében természetesen. kis morcoska
A kurvaélet......
Én 2002-es 636 Kawát akarok mert az tetszett a legjobban mindig is de az karbis... Mondjuk pont nemérdekel azalényeg h odakúrjon
2002 igen
Figyeldmár a kis stréber



Kornél!!!! Neked 2001-es a Gixi igaz?? Az már injektoros???
nekem a kék fehér jobban bejön, na meg jobban is menne a bőrruhámhoz
jaaaaa.
nemtudom én csak sárgákat és szürke/feketéket néztem alapból. a kék fehérekből elég sok gurul az utcákon. és erre a ronda sárgára gondoltam majd mindenki felfigyel
én a gixxeredről beszéltem :D


off, túl vagyok életem első vizsgaidőszakán.. UV nélkül! :))
Szerintem teljesen nyilvánvaló h az enyém (volt) a legszebb nem tudom miről beszéltek.

Tyt milyen sárga szín ?
Ezért jó ha van autód és motorod is

Egyébként 16 évesen még énis csak Gileraztam mert ugye még autóra nem lehetett jogsim....
De fasza volt nem volt nehéz felszedni a csajokat akkor. Egyébként van olyan lány is (elég sok sajnos) aki nem szeret motorozni mert fél vagy nemtudom. Bár mondjuk egy F Astra nem egy csajozós verda De legalább tudod h nem a pénzedért van veled a csaj (legalábbis azt hiszed). Engem mondjuk nem érdekelt soha h a pénzért van-e velem engem még egy csaj sem rántott le csak az számít h fullos legyen semmi más. nagyon válogatós vagyok ám.. CSak a full csajok érdekelnek és velük érzem magam igazán jól. Bár szerencsére van egy pár jó barátném akik ezeknek a kritériumoknak megfelelnek