Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszom hol vannak az emberek Unatkozom se póker, se kaszinó esti party meg még messze
Miért adod el??? Nem sokat jártál vele......
Eladom enyémet: 04-es 800 km-el még bejáratós (tök komolyan). I.Á.:900 000
Szerzünk neked 100-ért de abban nem lesz köszönet
Nálad mit takar az h "ócsó"???
Helló mindenkinek!!!
Van valakinek olcsó RS 125 "Eladó"??? Haverom akar venni egyet!!!!
Kornél: Neken injektoros a Gixi????
örülök is neki mint állat Télleg nagyon élvezet vele motorzni, és vigyázok rá amennyire csak tudok
Hali TT !Bátyám rs e volt Ami most a te birtokodban van jó kis gép vigyázz rá!Jó kezekben volt .
Az uccsó kép a PS-es mert nem olyan a fénye mint ha igazi lenne, meg nézd meg kipuff alatti dolgokat olyan homályos, meg az a kipuff is. De azért nagyon szép munka, meg jó kép. Carbon+tárcsa odabasz.
Szevasztok vagányok!
Lenne nékem egy olyan amatőr kérdésem ,hogy hogy és mivel szoktátok tisztitani a légszűrőt?
Mert azt irja hogy 4000KM-enként tisztítás.Me a robogoba 5eKMenként vettem egy ujjat egy 1000sé aztán levolt a gond
sco itt miklóson van a festő ..............
nem rossz az a carbon cucc meg a tárcsa
nyugtass meg Tess" h a jogsival még te sem allsz sehogy
túléltük a hajnalt, a vihar elment.
magyarország romait kell feltakarítani

apropó tegnap is baszottnagy szél volt,mégis moccoztam

nemsemmi mennyi hülyeséget össze tudtok hordani egy fél este alatt
gyerekek...én már megírtam a végrendeletet...alakul a szél...mek a motor mellé a garázsba ...na csak emiatt az IQ-s hozzászolasért néztem be ...de a mai napomnak már minde szar a egész
ezért lesz az idei szezonra helyrerázva a motorom...
mivel tavayl a vételre és az átírással kapcsolatos dolgokkal elment az összes lém...
Készül a Kínaihoz
Tinnyén van egy pár ismerősöm tölünk 4 kilométer jó kis döntögetős szakasz érdesített aszfalltal. Csak azabaj h rövid.
Tinnyére gyakran járok és elvileg arrafelé van!Majd ha jobb idők lesznek akkor elgurulok arra
Tuning merre van?Szépítkezik?
Kijössz az Eurocenter felé a Bécsi úton és jössz végig Esztergom felé aztán bele fogsz botlani.
Mi dolgod van mifelénk
www.terkep24.hu
na jó,nem gecizek mert komolyan elűzök mindenkit
Merre van Piliscsaba?

Kurvanagy beszólás volt
ezt nem tudtam kihagyni