Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TE EGY HÜLYEVAGY. Normális vagy??? Most öszintén. 50-et ér újjonan az a motor, és most ráköltesz ennyit???????
ata tudom hogy mire jó a tolómérő csak gondoltam tudod sok okos ember van itt hát ha megsprólnak nekem egy kis időt
amúgy ma volt bennt fater a honda boltban és holnap hívnak vissza. hogy tudnak-e alkatrészt de azt mondták 99% már az előleg is ott van

64ezer lesz a fejidom
30ezer a plexi
6ezer a lámpa búra mert megcsináljuk a lámpa többi részét
+még festeni kell a többi idomot
Mi harap? miről beszélsz? A lomha sv-d?
szerintem hasonlít csak kicsit nagyobb a feje
hehe, sokan mondták már hogy látták a hasonmásom, többet is.
MIkor megmutatták kiderült hogy lófaszt se hasonlított
Tyt a sulinkba van egy kölyök ugyanúgy néz ki mint te 4.es majd myvipen megkeresem
bazz Joe, ez jó ajánlat, főleg ha komolyan gondolod.
Esküszöm ha egyszer találkozunk élőben, megpróbálom betolni a paripád.

Geri, most épp virul a fejem mert túlvagyok a politológia vizsgán! csak legyen meg a rohadt kettes.. :) nyugi, ne szívd mellre!
6e-ért van önindítóm..
nepattogjál már baszki,akinek nem inge ne vegye magára,ne kötözködjél,nincs elég bajod baszki?
Ha betolod megkapod egy körre csak vigyázz mert harap
Faszom a súlycsökkentésbe beszerzek bőrmellényt egy rohamsisakot meg egy Honda Goldwinget azt pofázzatok
egy tolómérő csodákra képes
Geri!
kérlek ne beszélj többesszámba! ha figyelmesen visszaolvasol, egy kurva büdös szóval nem mondtam hogy égő tologatni!
aham.
hát..még ezekkel a gumikkal leműszakiztatom...
első teloban mielőtt füreden voltam cseréltünk sziemringet:S hátsóval mit lehet kezdeni?
annyiért piszkálják meg a gyári hengered,amennyiért vehetsz egy másikat,meg ugye a tied perselyes,nem érdemes reszeltetni,olyat érdemes,ami kicsit hosszabb életű cucc
meg van ott mit csinálni azona freccián,először első hátsóteló 2gumi,kiegyenlitő tengely stb,,nemmgondolod?
Nem is kértem lapot. Egy ilyen embertől...
Hát majd msnen beszélünk akkor és ha jó az ár akor kell.
Amúgy ilyen a karbim Keihin PF72
meg ez van rajta még pm 183
szóval nem tom mekkora..... :S ötlet ?
én meg tologatni fogo ma frecciát,ha normáléis áron nem csinálják meg az önindítóját.. ennyi..
ja de vki adhatna tippet v 1 nevet elérhetőséggel,aki megpiszkálná a gyári hengeremet..:D
Nekem van berugós RGV-m...majd jól berugok vele !!!
gyere msn re es megdumaljuk meg lefenykepezem
hol jöttem vele ?becsatlakoztam ebbe az értelmes eszmefuttatásba!te beszéltek arról hogy ciki egy motort berúgni,én meg elmondtam az elfogult véleményem,.
Kurvára nem azért védema súlycsökkentés dolgot,mert annyira tudok motorozni,de egy alapszabály a motorsportban,hogy minden tenger cseppekből áll...
De legyél miszter király,és újfent neértsd meg,miről beszéltem.
amúgy 1984:cagiva elatta oro 125cc motoron már ott ficeg az önindító,nemhiszem hogy drága japán barátainknak sokból állt volna rgv-re felcsavarozni egy indítót.
másrészt úgy véditek ezt a "súlycsökkentés az önindító nélkülözésével" elvet, mintha az életetek múlna rajta, és mintha már csak ez a plusz 2 kiló számítana ahhoz hogy megnyerjétek a WSBK-t...
átlátható elfogult véleményed...

senki nem fikázta itt az RGV-t azért mert berúgós. másrészt amikor azt gyárottták, hát az finoman szólva nem most volt.
Ti jöttetek azzal hogy a berugó az mekkora súlycsökkentés meg a faszom. vicc.
nem akarok vitázni, de ez az egész berugókar téma akkora baromság hogy az már fáj. Aki így akar spórolni a súlyon az vegye le, aki meg nem az bassza meg :D
Mivel se nekem se Dzsónak se senkinek nincs itt berugós RGV-je, akkor meg mi a faszról beszélünk?
na ne legyél már szerencsétlen balfasz baszki nem erről beszéltem!jóhogy egy 3miliós 1000ccm motoron van indító,de őszintén,ki a fasz beszél itt most arról a kategóriáról?pl mondjá mekem egy 600as sportot amin berugó van?!?!
Nem a hülye gigaszuper sor4es vasakra meg v2 höbörgőkre gondolok,énsem rugnám oldalba a millémet,nem ezt mondom!
Dzsózi: nagyon faszán megmondtd,tanult királygyerek vagy,most bizonyítottál.csak kurvára nem az 1000es csúcstömegvasakról beszélek,h nem esett volna le.hanem elég sok ember fikázza pl z rgv-t,hogy arra oszt miért nem került berugó??? mert aki rgv250et vesz,az már elég elvetemült ahhoz,hogy ez neérdekelje!! ezt kéne átlátni szakemberek.
nem én vagyok a szemellenzős Tyt,hanem sztem van egy átlátható véleményem,timeg gecimód kifordítjátok-
minden csak a célpiacon múlik. az olyan szemellenzős pályaguruknak mint geri, kitalálták az ultrakönnyített, szétfejlesztett, teljesítmény/súly és köridőorientált mocikat (pl 600rr, bár az is tiszta szar, mert van rajta önindító.. úgy látszik a nagy H még le van maradva súlycsökkentés terén); és az olyan elkényelmesedett egyeneshuszár "tunyáknak" mint Joe a nagy dög, kényelmesebb mocikat.

ENNYI :)

Joe, én megpróbálnám azért betolni azt az SV-t. kitudja, hátha sikerül!
hol lehet ne
akkarom

figyellek vaz