Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy nagy lópélót . Akoor nem lenne fent pont azon az oladalon ahonnan szettem.
A másik meg az hogy én végülis még nem használtam ezt a photoshop progit de sztem egy ilyet nem hiszem h csak úgy összeleht hozni.
csács

nah ennek örülök hogy van fölös mert lehet hogy kéne de akkor vágod miről van szóó ugye?? amúgy lehet más probléma is az önindítóban ami miatt nem indulhat? vagyis biztos lehet csak hogy pörög egy két mp-t és utána meg hosszú vonyítás és semmi...
Tiszta PhotoShop!!!
Sztem ez is csak valki délutáni fantáziálgaatásának szüleménye...
Aprilia V4 999

Vadállat egy gépezet.

v4 999
Hátsó dob érdekelne akinek van szoljon vagy tud.
akár gyári akár sport mind2 érdekel. msn:muki011@freemail.hu vagy mail
kösz
Most megsértődhetett?


nyugimá ne szívd mellre. fogyasztás 5-8L, végseb 160-170 (ez a 30pacis változat)
Köszi,és bocsi.Na szevasztok majd még jelentkezem
sok lesz ennyi kérdés mára.

mint már ezermilliárdszor leírtuk, annyit eszik ahogy hajtod, és annyit megy ahány kiló vagy és amekkora szelet fogsz.
hogy eszik meg megy egy ilyen verda?
az ujfalusi srácnak akinek megszorult... henger is kuka volt, nagynehezen garanciára megcsinálták debrecenbe neki! de nem nagyon akarták neki...
aha értem,majd rá kérdezek a boltba.Köszi,amugy mennyit ehet,mehet stb meg kb mennyi a biztosítás rá
ok tiszta a dolog
garancia, 5 év. mit akarsz még tudni?
ha megszorul nem fognak fizetni. úgy van kitalálva hogy van benne egy "pici" átverés biztosan..
Figyi ha én úgy gondolom hogy elmegyek túrázgatni mondjuk az ország egyik végébe nem fog meghalni ugye,ti tudjátok csak megbízható???
Köszike hogy válaszolgattok rendesek vagytok,de a garanciát még kitárgyalhatnánk ?
Majd ha lesz rutionod és csak pályázni akarsz akkor vegyél RS250-et.Kezdő motornak egy 15 lovas RS először bőven elég lesz.Majd ha azzal mnár tudsz motorozni akkor gondolkozz el nagyobbon.
Srácok a garanciárol tudtok valamit?ÚJ rs 125 vagy 96 os Rs 250???
Megint faszságot besélsz tit, nézdmár meg, hogy hogy írta dzsozi és akkor rájössz, vagyha nem, akkor gyere msn-be és elmondom.
Jóvan mer neked a motor az idomokkal kezdődik. No comment.
dadis csak azért sznobozta le joet mert lebalfaszozott minden embert aki betolja a gépét mert netán rossz az önindítója. joe még élvezi is ha valaki lesznobozza...
csa nekem van egy folos
Csongi nem értelek. ugyanaz az egész gép? most úgy érted hogy az új az ugyanaz mint a régi?
párszor már leírtam, de ami a két motorban megegyezik az összvissz a váz, a hátsó futómű, a blokk (elektronika is), és a tükrök. minden más más.
De a dizájn kurvára bejön.Meg hogy a gari ennyi idő.Vagy inkább rs 250 650000??
Dadis bazzeg, menj és sznobozz le minden embert aki önindítóval indítja be a mociját.. biztos hatalmas empátiára számíthatsz.
Semmi köze nincs hogy sznob e az ember vagy nem. Ha van rajta önindító akkor működjön. Be tudom tolni, nem tartom égőnek sem, DE MINEK TOLOGATNI HA VAN ÖNINDÍTÓ? ennyi.

Farki, az új RS kurvajó, kurvaszép és király :) vegyél olyat.