Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhh pénzügyileg kvára nem éri meg. Amúgy az egész gép u.a már több mint 10 éve. 1-2-3 éves gépeket 5-6 kilóval olcsóbban megkapsz 1-2 ezer km-el.
Helló!Az lenne a kérdésem tőletek Rs-es elvtársaktól.Amióta tudom az eszem rs-t akarok venni,és most lett rá pénzem,és megszeretném tudni mi a véleményetek az újról szerintetek érdemes-e megvenni,nekem ez lenne az első nagy motorom,még sose vezettem de nagyon bejön.Megazt szeretném még tudni hogy a garanciába az is bent van hogyha meghal félév múlva akkor megcsinálják ingyen és bérmentve?Nem mintha széthajtani venném.köszi


jahm..motorral motorozni kell... úgyse buszmegbe szoktam menni villogni,meg fagyizni..
a balfasz az meg,aki nem bírja betolni..esetleg..:D
a csóróság az más téma
Szabadonfutóra gondolsz? Mert az lehet hogy van egy plusz de ez nem biztos.Majd megnézem.
Balfasz annak aki egy hülye sznob. Énis tologattam egyik mitomat, és? Semmi gáz sincs benne. Mondjuk boltba nemjártam vele szal anyniszor nemkellett tolni:)
Heeeeeeeej ne ilyen negatívan
magától értetődő....
Hát utcán inkább BALFASZ fíling.........
VAGY csinálsz egy utánfutót és mindig magaddal viszed a moccemelőt meg az indítógépet.
Viccesen fog kinézni ahogy tologatod a géped mindig. Versenyzős fíling .
JAh tologasd vagy tegyél rá berúgókart
nem vagyok akkora műszaki zseni de ebből arra következtetek hogy berugó kar hijján tologatni kell majd a motort??? naa nee már
vedd le az önindítót..kel a fenének..én is lehet h anélkül fogom hajtani,mert u.ezt csinálja..
Sziasztok!!!
Nem tom ti hogy vagytok vele, de én sztem 7végén beüzemelem a gépet újra:D!!!!!!
Nézzétek meg milyen idő lesz:D ---http://www.icicom.hu/origo/kozeptavu.php
Hát miért nem volt akkor is igazam????
Srácok van egy kis para... nem tudom pontosan mi lehet a baj de a jelenség úgy néz ki hogy indítom a motort kb pörög 1-2-t és hosszú vonyítás. Apám azt mondta hogy van valami fogaskerék vagy mi ami nem akad be .. Italmondónál meg csak kompletten lehet kapni önindítót valami forgattyús házzal együtt ami 52 000 FT... szóval nincs valakinek feleslegesen egy ilyen fogaskereke vagy micsodája??
Egy csomag 6 méter. Elvileg elég a 2 kerék mindkét oldalára ...
És igen, csak simán fel kell ragasztani (bár előtte nem árt lemosni!!)
És egy csomagba hány méter van és csak simán felköll ragasztani v hogy?
Ha emlékeim nem csalnak 3"000 Ft körül volt postával együtt (/darab) ...
De van 2db csomagom. Biztos ami biztos alapon ...
1500 -2000 ft
18 millió
Há én nemtom de ez tudtommal egy fórum ahova mocikkal kapcsolatos dolgokat lehet megebszélni. És sztem a felnicsík is hozzátartozik a motorhoz. (nah persze már akinek nem)
De amugy mennyibe van az a felnicsík?
zavar hogy van eladó felnicsíkom
raptors&rockets nagy kamu az egész
épp olvasom miyen volt a topic tavasszal. épp különolajozásról ment a téma Joe-Z pedig felháborodva mondja h ő nem hüyegyerek h hátizsákkal cipelje az olajat továbbá rs súlycsökkentése, benzinfajták stb... most meg bazmeg felnicsik és 550es rs meg hogyan kössünk szirénát a mitora....