Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, talán tudok addig várni .
17/40 a gyári!!!
a folytott 11KW -s nek meg 17/39
a német verziónak meg 14/39
Nekem is 14/39 van és brutál ahogy gyorsul nekem azt mondták az a gyárija 96os RS-nek
a 14eshez valószinű h kikell szedni a láncból 1 szemet
kiváncsiságból megnézem milyen lesz...előbujik belőle +0,,3 ló:P:)
Kicsit összehajtom és kész!
Add meg a címed és már küldöm is postán!
Mert jófej vagyok!
Csak az e-mail címemre küld,h ne tudja mindenki!
Az meg a profilomban látszik!
a 14essel nem birsz majd váltogatni olyan sűrűn kell simsonon az az 1 fog is rengeteget jelent nemhogy 4
meg van 16-os is
xlzx-el vetekedhetsz majd végsebességben:D
az kurva rövid lesz
srácok az rs-emen 18-as fogaskerék van elöl most 14-es lesz:) remélem bruti lesz
hát, mennyit kérsz érte? (csak az asszony meg ne tudja )
Tyt kell még az a poszter?
akkor ok ezt nézegettem és lenne egy pár kérdésem...megoldható lenne msn-en esetleg?,nem hiszem ,hogy a fórumozókat annyira lekötné. ha rendben,akkor a címem: robkaa46@msn.com,köszi
Ezt teljesen jól tudod
Mi érdekel a szakkal kapcsolatban?





Tyt: haggyad már a szociológiát Töltelék szar beülsz egy raklap puskával és kész. Én kettest kaptam anno szocból
jóvanmá
Tyt szerinted ennyire májer vagyok a végeselemprogiba? Jó, hogy a házim a teleszkóp méretezése volt, de azért azért... Meg scak 3-as lettem... Szóval nemkell túl sokat kinézni belőlem
hát én ugy néz ki magánszemélytől veszem de még nem biztos egy helyet még fel kell hívnom, mert jó pályaidomokat gyártanak, de nem tom mennyiért és elvileg rs idom nincs a kínálatukban de ha jól tudom pl mitogerinek ők csinálták az idomoat mitora, tehát dolgoznak mintából. majd megkérdezem őket ma vagy holnap és ha oké akkor majd beírom!
Szia!
Hol lehet venni utángyártott idomokat rs-125-re. Nekem 2006-os van és le akarom cserélni mert úgyis összetöröm a pályán.
na abból én is 3ast kreáltam:)
bizonyos...


basszameg 2 nap és szociológia vizsga.. szociológia ezt is csak a kredit miatt vettem fel
blöehh
csak egy bizonys terhelés után törik h megóvja a vázat!
hali!
bocsi,ez nem ide tartozik,de te milyen suliba jársz?mintha egyszer azt olvastam volna,hogy műszaki menedszer szakon vagy...,ha így van,ez érdekelne és esetleg tudnánk beszélni majd...?köszi
Azért nincs sokkal több
De hogyha a konzolt olyan anyagból csinálod hogy eltörjön akkor mi a gecinek az egész???

amúgy énis filóztam hogy pályára akkor jólenne a bukógomba de nembiztos hogy jó, mert megakad aztán szakít meg stb...szal nemmindig tud pozitív dolog kijönni az esetből... meg Rs nél ha csuszik x métert akkorsem jut el a blokkig szal ahhoz már nemfog elérni...a nagymotoroknál kell erre figyelni mert ott azért többminden van az idom alatt!!