Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, amúgy most egy 5 perce megjött az új óráim is. Amiket ki is próbáltam azóta és jó.
Látom kiisvan fényezve. Naon fasza lett.
Igaz nem ide tartozik de megmutatom a művemet mert nem tom nem el dicsekedni
eddig a a rúgó és a lengéscsillapító fekete volt meg ha már festék volt a kezembe picit a blokkot is kifestettem rajta a honda feliratot pirosra.
Nem tudjátok mennyibe kerül és hol lehet kapni rs-hez információs kijelzőt?
Help!
*dzseki
Pl ha dszekibe vagy nem fogja össze baszni a cipzár a fényezést ha rádölsz a motorra
védi a tankot vmien szempontból
van 2db zsírúj skf főtenegylcsapágyam rs125-be,6206os asszem,c3 illesztés,téves rendelés miatt,elnéztem,és nem mitot rendeltem:_D
Lehet h most hülyeséget fogok kérdezni de amugy a tankpadnak van vmi más szerepe azon kívűl h dísziti a tankot?
Nem mondtam h nemlehet dönteni
Busa az egy nehéz dög. Nem kéne semmi pénzért. Egyébként nyáron ha minden úgy megy ahogy tervezem akkor beszerzek egy 636Kawát játszósmotoronak a Vater meg jár az SV-vel. Na akkor majd benézek egy párszor E-ringre baszni neki
hát azért az SV kupás srácok is döntögetik elég keményen azt a 200 kilót
ugyanazt elmondtad mint én... köszi:)
Megkaptad?
Én viszont nem is mondtam ilyet, hogy nincshova dönteni már. Egyenesben meg a hülye is tudja húzni a gázt, oda busa kell.
De valószinűleg neked is van még hova dönteni Dávid......
Egyébként elhiheted h az Sv nem sok versenypályát fog látni ahhoz túl nehéznek tartom főleg mondjuk Euroringen. Talán Pannoniaring meg lesz látogatva de inkább élménymotorozásnak és nem köridőhajhászás lesz a cél. JA meg más lapra tenni egy 135 kilós 125st meg egy 200kg-os dögöt De lófasz az egész nem érdekel jól megy egyenesben
Szerintem neked még van hova dönteni, majd szépen hajlik fel az a lábtartó, nemkell félni.. ha elcsuszol, hát elcsuszol, majd felállítod és mész tovább, talán.
mito ajánlotta. és vmi olyasmit mondott h kb 20 km/h-val nekimentek a mocival és sérült ott vmi..nemtom majd elmondja pontosan is.
féktárcsa?? az hogy sérült? kiről van szó?
1. nincs meg még A1re a jogsi szol nemnaon tudnánk elhozni. Meg majd olyan március végén fogja hirdetni h eladó
2. az a pár apróbb hiba vmi a féktárcsával van
3. javitással együtt monta h 950 e
4. ez egy fórum és azért van h akármit akármikor ellehetessen mondani
5. ez a vki pedig folytotnos fórumozó.
5.hülyebarom a srác vagy szét van kúrva a moci
1. miért nem vetted meg?
2. pár apróbb hiba mi?
3. ha kijavítja,valószínűleg drágábban fogja adni.
4. kiafasztnemérdekel
Hát egy cseppet tévedésben vagy haver mert már kínáltak nekem egy Rs-t és kb. olyan 3500 km van bene asszem. És az ára vhogy ugy 950 e ft-t. Csak annyi h van egy apróbb hibája amit ki fog majd a srác rajta javítani. szol..
Szúnyog, valószínűleg nem fog vadiúj RSt venni senki használtam 1M-ért, mert nem azért vettem/vettük hogy fél év után eladjuk!