Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én felakasztott ember leszek elŐbb-utÓbb!!!
én meg közgazdásznak
Akkor van itt brigád
Én is majd annak fogok csak még 2év van addig
Én is
Én is szerelőnek tanulok
jah gecc...
Apának a V-Strommal volt olyan ... Elvitték 1000-es szervízre. Visszahozzák minden OK ...
1 hét múlva mennénk motorozni(addig beindítva se volt) felültözünk, sisak fel ... indítaná Apa semmi !!!
Még csak nem is tekerte ... elő a telefon, hívja a Suzuki főnökét (Vásárnap 11-kor ) -nemindul a motor ... vmi baja van. -Tekeri az önindító?? -Nem... -Vészleállító.. -Ok köszi én soha nem használom ... -Énse csak a szerelők mániája ...
A vészleállito azért van hogy tegyük fel mész 160al és akármi gáz van ne kelljen elengedned a kormányt igy eccerüen csak a hüvelykujjaddal lekattintod és már le is állitja a motort a gyujtást veszi el...
akkor csak tekerteti az öninditot de nem indul be, engem már soxor megszivatott
Én mindíg azzal állítom le ha van vész ha nincs
megelőztél a válaszban
És ha pl felvan kapcsolva akkor besem lehet inditani? Ha pedig lefele van akkor meg igen.
vészleállító ja
ez a vészleállító!
Hát de azt nem a kulccsal kell? Mármint leállítani? A mostnai mocimnál ugy kell.
leállító tudtommal
Nézegettem én ezeket az apriliás képeket és kérdezném h ami a képen bevan keretzve gomb az mi célt szolgál v. hogy müxik? Vmi hideginditás gombja az v vmi ilyesmi?

Rs 125
Budmyke!
Nagyon köszönöm, ittvan a kezemben!! Nagyon király :))) CSak a nő nem kéne rá! Legalább az egyik oldalát hagyhatták volna nő nélkül...
Amúgy tegnap megjött, csak nem nagyon fórumoztam, mert helyette vizsgáztam meg lazultam :)
Szóval még1szer köszönöm szépen!!

Joe!
úgy tettem ahogy mondtad, és megírtam a szocit, 2es lett de legalább átmentem.. amúgymeg nagyon geci volt, szemét dolgokba belekérdezett
hümm a szilentblokk a rugóstagon van :P Egyébkéntmeg szerintem az a fedél aluminium....
igen
de nem baj én szerettem így is picit megpöckölöm és indul hidegben is
tuning az ns1 ed berugós?
nem önindis?
progresszív, amúgy meg fújos festékkel készült. kapott egy alapozott majd több rétegen lefújtam majd kapot vékonyan egy kis lakkot és így nem fog lepattogni.
Az csak egy műanyag bura amit befestett a Honda jelet pírosra ugy h nem akadájozhat az semmit.
kuplung van mögötte
Kajakra ugyan ez a Blokkom kick started berugokar powa
Széééép!!! Gratula! De a szilentblokkot nem kellett volna :P Egyébként valami spéci festékkel festetted? Mert ugye eredetileg a rugó szinterezve van, hogy ne pattogjon le összenyomódáskor a festék.
Amúgy az NS-nek van himbarendszere? Vagy azért progresszív a rugód, mert nincs?